Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

06BOZKURTUM

Üye
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About 06BOZKURTUM

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 06/11/1964
 1. bende bu appcake 5 versiyonu var örneğin birkaç oyun indirdim ama yükle dediğimde hep başarısız diyor..bu neden olabilirki.?
 2. arkadaşlar Genpa garantili iphone 4s telefonumda 5.1.1 jailbreaklı sürüm yüklü ama ben bir türlü ne telefon üzerinden nede itunes ile güncelleme yapıp ios 6 yüklüyemiyorum ya yarıda kesiliyor yada indirme bittikten sonra apple doğrulanıyor derken güncelleme kesilip 3194 hatası alıyorum,..ama bir ara software update killer programı yüklemiştim sonra kaldırmıştım(güncelleme olmaması için) ama şimdi hiç bir şekilde ne güncelleme nede restore yapabiliyorum.
 3. link bizlere ömür gitmiş,konuyu açan arkadaşımız yenileyebilirmi acaba..?
 4. bu sitede çalışan 1-2 uygulama linki görseydim çok şaşardım..?
 5. link yenileme imkanımız varmıdır..?
 6. çalışmıyorsa ne işe yararki..?
 7. konunun neresi hortlatılmış ki..daha 5-6 ay önce verilmiş,ayrıca link gitmiş.
 8. ben bu programı ipad 3 e yüklüyebilirim değilmi..? ayrıca cihazımda jailbreaklı ben bu konularda acemiyimde bu programın yüklenmesinde jailbreak'ın ne gibi bir fonksiyonu oluyor..
 9. arkadaşlar yukarıda linklerde verilen oyunları jailbreaksız ipad cihazlarımıza yüklüyebilirmiyiz..?
 10. evet bende ipad2 cihazımda 4.3.3 sürümlü jailbreaklı cihazımı ..jailbreakme.com üzerinden direk olarak cydia yüklemiştim ve cihazım jailbreaklı hale gelmişti ama.. TinyUmrellla ile Save SHSH dediğimde sadece üzerindeki sürüm olan 4.3.5 sürümünün SHSH versiynunu gösteriyor 4.3.3 sürüme ait herhangi bir kayıt çıkmıyor..o halde SHSH Kaydı olmadan 4.3 3 sürüm yüklenebilirmi tekrardan..saygılar.
 11. aynen öyle hatalı bir sürüm oldu,hataları giderilinceye kadar konu kapatılmalı..
 12. benim ipad 2 de aynı şekilde restorenin bitmesine az kala bağlantı kopuyor gibi itunes+3g işareti çıkıyor ekrana öylece kalıyor her şekilde restorede bu şekilde sonlanıyor kafayı yiyeceğim..
 13. arkadaşlar bende ipad 2 wifi+3g model var en son itunesden 4.3.5 yüklemiştim çalışıyordu ama ben jailbreak için 4.3.3 yüklemek istedim ve bir daha cihazı normale dödüremedim hep restoreler yarıda kalıyor 1013 hatası veriyor..ekranda itune+usb kablo işareti kalıyor ..acilen ne yapmam lazım birde yukarıdaki hangi firmwareyi yüklemeliyim beni aydınlatırsanız sevinirm..
 14. benim cihazda ipad 2 de 4.3.3 vardı onu jailbreaklı yaptım sonradan itunes den 4.3.5 e sorunsuzca update ettim ama sonradan jailbreaklı hale getirmek için sürüm düşürmek maksadıyla rstore etmeye çalıştım ama olmadı hep restore sırasında cihazın yeniden açılıp kapanma hadisesinde itunes+usb ekrana gelip kalıyor yani restore devam etmiyor bu durumdan nasıl kurtulacağım bunun iphone gibi programı filanmı var...cihazım ipad 2 +wifi+3g dir..
 15. arkadaşım şu kullandığın fix bizede verinde deneyelim olmazmı..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.