Jump to content

ismailiphone

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About ismailiphone

 • Birthday 08/05/1984

ismailiphone's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. tethered yaparken ipsw tanıyamıyor neden
 2. itunesi actıyımda name: iphone capacity: n/a software:n/a serial number:n/a restore yapıyorum ilk başlarda 1015 hatası veriyodu biraz ugrastım şimdi de 1604 hatsı vermeye başladı ired alamıyorum tiny yapamıyorum iphone de usb baglantısı gosteriyo. ne olur yardımcı olun dun geceden beri ugraşıyorum şimdiden teşeşkurler
 3. SHSH Nedir? SHSH Blobs apple tarafından uygulanan cihazların eski firmware versiyonlarına dönmelerini engelleme sistemini aşmak için kullanılmaktadır. Örneğin cihazınız 4.2.1 ( şu an ki en son sürüm) ancak siz 4.1 dönmek isterseniz büyük ihtimal 3194 hatası alacaksınız ve 4.1 e düşemeyeceksiniz. Eğer 4.1 shsh niz varsa 4.1 e düşebilirsiniz. SHSH Nasıl Çalışır ? Restore işleminde iTunes Apple serveri ile iletişim kurarak SHSH nizi ister. SHSH nin olmaması ya da yanlış eşleşmesi durumunda restore işlemi hata verir ve başarısız olur. SHSH Ne Zamana Kadar Alınabilir ? Apple bir firmware için bulunan shshnizi bir başka firmware çıkana kadar serverında bulundurmaktadır. Örnek : Şimdi en son firmware 4.2.1 . Siz 4.2.1 den yüksek bir firmware çıkana kadar 4.2.1 shsh lerinizi alabilirsiniz. Ayrıca Cydia serverdaki shshlerinizi her zaman alabilir ve kullanabilirsiniz. SHSH Nasıl Alabilirim ? SHSH lerinizi ilerleyen kısımda anlattığım TinyUmbrella programı ile bilgisayarınızda yedekleyebilirsiniz. Neden SHSH lerimi Almalıyım ? SHSH leriniz sizde bulunursa ömür boyu elinizde shsh si bulunan versiyona rahatça restore yapabilirsiniz. Ayrıca son günlerde beta programı olan redsn0w da jailbreak için shsh kaydı istemektedir. Başka Bir Cihazın SHSH sini Kendi Cihazım İçin Kullanabilir miyim? Hayır shshler cihaza özeldir. Başka cihaz için kullanılamazlar.
 4. versiyon 4,2,1 oldugu için yapıyo bu sorunu versiyon 4,1,1 yapmam lzm
 5. denedim dfu hatası veriyo you failed to enter DFU please try again hatasını veriyo
 6. dfu hatası veriyo orda da you failed to enter dfu please try agaın diyo
 7. iphone 1015 hatası veriyo restore ederken bende tinyumbrella olur dediler deniyorum ama olmuyo
 8. onu cozdum ama exit recovery yapıyorum ama iphone rostere yapamıyorum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.