Jump to content

hondasi

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About hondasi

 • Birthday 03/15/1979

hondasi's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

17

Reputation

 1. Arkadaşlar beta 3 sanki şarj iyi değil gibi geldi yorumları merak ediyorum
 2. Ios 7.1 beta 3 nezaman geliyor arkadaşlar bi bilgi varmı
 3. http://resim.ahmetturan.gen.tr/images/2013/10/30/14243587541759479320381295567247n.jpg
 4. Wifi çekim gücü harika kasılmalar minimum da şarj gayet iyi İPHONE 4 tavsiye kesinlikle geçin
 5. Evet arkadaşlar İPHONE 5s ve 5c kontratlı fiyatları ne kadar olur acaba yorumları bekliyorum...
 6. iPhone 5S'in tanıtımının ardından yeni iphone hakkında söylentiler çıkmaya başladı. Daha büyük ekranlı iPhone 6 yolda... iPhone 5S'in tanıtımının ardından, yeni iPhone hakkında bir çok söylenti var. İşte yeni iPhone'un tahmin edilen özellikleri... Yeni iPhone 6'nın 4.8 inç ekranla gelmesi bekleniyor. iPhone'ların 4 inç üzerine çıkması uzun süredir bekleniyordu. iPhone 5'in 4 inç'le gelmesi kullanıcılarda hayal kırıklığı oluşturmuştu. Özellikle iPhone 5'in tam da büyük telefonların çıkışına denk gelmesi iPhone'lara olan ilgiyi biraz düşürmüştü. FİYATI BELLİ OLDU iPhone 6 hakkında gelen söylentiler Jefferies & Co. Analistleri tarafından destekleniyor. Büyük ekranlı iPhone'un Retina ile gelmesi de ekrana güzellik katacak. Dahası iPhone 6'ya şimdiden bir fiyat biçilmiş durumda. iPhone 6'nın 600$ fiyatla gelmesi bekleniyor. Apple satışlarının da iPhone 5S'le parlaması iPhone 6'nın gelişini geciktirebilir. Çünkü hem iPhone 5S hem de 5C'nin yeni iPhone'un satışlarından kötü etkilenmesi istenmeyen bir durum olur.
 7. iPhone 4 - TURKCELL ayrıca medimark tada 999 tl stoklarda epeyce var ilgilenlere duyurulur...
 8. Apple son birkaç aydır yayınlanan çeşitli beta sürümlerinin ardından nihayet iOS 6.1 güncellemesini yayınladı. Diğer iOS güncellemeleri gibi akşam saat 8′de yayınlanan bu yeni güncellemenin en önemli özelliği, her ne kadar bizi tam olarak ilgilendirmese de, LTE desteğinin artırılması. Artık İtalya, Danimarka, Finlandiya, İsviçre, Filipinler ve Orta Doğu’daki bazı ülkelerin de aralarında bulunduğu 36 yeni ülke iPhone’un LTE desteği sunduğu ülkeler arasına katıldı. Ayrıca Apple iPad için de dünya çapında 23 yeni operatör için LTE desteğinin sunulduğunu kaydetti. Tunes Match aboneleri için iCloud’dan parçaları tek tek indirme desteği sunuldu. Böylelikle iOS 6′nın gelişiyle birlikte kaybolmuş işlevlerin bazıları geri getirilmiş oldu. Bunun yanında Reklam Tanıtıcısı’nı sıfırlamak için de yeni bir düğme sunuluyor. iOS 6.1, iPhone 3GS ve üzeri iPhone’lar, iPad 2 ve sonrasında çıkan iPad’ler, iPad mini, dördüncü ve beşinci nesil iPod touch’lar için sunuluyor. iOS 6.1 Final Download iPhone 3G S iPhone 4 GSM iPhone 4 CDMA iPhone 4S GSM iPhone 5,1 (model A1428, AT&T/Canada) iPhone 5,2 (model A1429, all others) İpod touch 4 İpod touch 5 iPad Mini GSM iPad Mini CDMA iPad Mini WiFi İpad 2 GSM İpad 2 WİFİ iPad 2 16GB (Yeni) İpad 3 GSM İpad3 WİFİ iPad 4 Generation GSM iPad 4 Generation CDMA iPad 4 Generation WiFi “Ayarlar /Genel / Yazılım Güncelleme” menüsünden de kablosuz güncellemeyi başlatabiliyoruz. Kablosuz güncellemenin en büyük avantajı da, iTunes ile yapılan güncellemelerde olduğu gibi 500-700MB.’lık bir güncelleme dosyasının indirilmesi yerine, bir önceki sürüm ile olan farkın yani 50-100MB.’lık bir dosyanın indiriliyor olması. Bu sayede güncelleme işlemi de çok kısa sürüyor. iTunes ile Güncelleme iOS 6.1 yükleyebilmeniz için bilgisayarınızdaki iTunes’un güncel yani versiyonunun en az 10.7 olması gerekiyor. Değilse aşağıdaki link üzerinden güncel iTunes’u indirebilirsiniz. Her ihtimale karşı yedek almayı unutmuyoruz!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.