Jump to content

ariescusjr

Üye
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

About ariescusjr

 • Birthday 04/21/1983

ariescusjr's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. iPhone larda kamera kısmına hafif vurduğunuzda tık tık bir ses gelir. Bu ses normaldir.Acaba bundan mı bahsediyorsunuz ? Sallayınca ses gelmemesi lazım... Muhtemelen home tuşunuz ile alakalı bir parça vs çıkmış içinden ve o parça sallanıyor... bir servise gösterin... geçmiş olsun.
 2. Silikon vadisi korsanlarını izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Ciddi manada çok iyi anlatılmış bir film.
 3. Ben sygic kullanıyorum memnunum. Onun dışında citymap2go da offline çalışıyor bu iki program.. sygic i indirdikten sonra içinde Turkey i seçip haritayı indireceksiniz.
 4. Ben bu rus arkadaşlardan korkuyorum açıkçası... Sebebi bir çok yerde aman yüklemeyin,aman ruslar bunlar vs diye şehir efsaneleri dolaşıyor... sizce ?
 5. itunes ı apple sitesinden indir. bir daha dene
 6. Pilin kalibre olması lazım. Battery doctor güzel bir uygulamadır. Titiz kullanıcılara hitap eder ve pil ömrünü uzatır. Normalde apple aletlerini şarj ederken %100 gözüksede 40 dakika daha şarj etmek gerekir. Bu da "tam dolu" ibaresi içindir.
 7. Benim anlamadığım şu var...Bu adamlar bir sürü beta sürümü çıkarttılar... O geliştiriciler ne işe yaradı ? Bir sürü açık çıktı...7.0.3 bu hafta gelecek diyorlar... Hayırlısı olsun...
 8. Eski sürümünde çok güzel ringtone yapılabiliyordu. Ancak update ettikten sonra bunu yapamıyorum.
 9. Benim size tavisyem forumlar yerine direkt satış sitelerine ilan vermeniz. Forumlarda çok aşağılara fiyatı indiren (mezarcı) dediğimiz tipler var. Bu hem sizin şevkinizi kırar, hem de sıkıntıya sokar. Tavsiyem şudur, bir cep telefoncuya gidip, arkadaşınıza satacağınızı söyleyin ve fiyat olarak danışın. Sonrada ilan verin.
 10. Arkadaşlar, ios 7 den shsh kaydı olmasına rağmen custom rom bile olsa dönülmüyor mu ? herkes birşey söylüyor.... ip5 ağzı olsa küfür edecek yahu. ya da jailbreak çıkarsa ne olur ? dönebilir miyiz ?
 11. Peki bu jailbreak gelirse, shsh kaydımız da varsa 7 den aşağıya inebilir miyiz ? (ip5)
 12. Valla ben açıkçası ios 7 yi çok merak ediyorum. Eğer apple bu sürümde ciddi manada bir değişiklik yapmazsa, seyreyleyin cümbüşü... Semmmsung bir şekilde bunu fırsata çevirir ve 485380945 adet telefon çıkartır. Şaka bir yana, apple ın son şansı diye bakıyorum ben ios 7 ye...Yoksa çok kayıp verecek.
 13. Direkt olarak itunes a bırakıyoruz işi o zaman ? Güncelle diyoruz bitiyor iş.Bu mudur ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.