Jump to content

NEWEST

Üye
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About NEWEST

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 10/21/1981
 1. Ben de iPad 3 e yükledim az önce. İnternet bağlantısında aşırı bir yavaşlama gözlemliyorum şuan. Bağlantımda bir sorun yok wifi den telefon canavar gibi çalışıyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?
 2. Evet bendeki yazı başka çıkıyor. Bu arada bende iTunes yüklü değil, iTunes ile birlikte gelen bonjour servisini istiyor olabilir bu tweak tıpkı iTools gibi. Bunu bir sorayım yazılımcıya bakalım ne diyecek.
 3. Sizdeki hata mesajı farklı sanırım bende evet seçeneği yok, durdur ve iptal et gözüküyor. Acaba mesaj ekranını burada paylaşabilmeniz mümkünmü?
 4. Resmi sayfasında destek yok diyor. Bende klasörler gözüküyor ama kopyalama işleminde hata veriyor. Özel bir ayar mı yaptınız acaba?
 5. Kendi soruma cevap vereyim. Henüz Windows 8 ve 8.1 desteği yok ancak yazılım ekibi konu üzerinde çalışıyormuş
 6. Kendi soruma cevap vereyim. Henüz Windows 8 ve 8.1 desteği yok ancak yazılım ekibi konu üzerinde çalışıyormuş
 7. PWN TUNES IOS 7 sürümü Windows 8.1 yüklü bilgisayarları destekliyormu acaba, PWN Tunes dağıtım bölümünde sorun yaşayan bir arkadaş olmuş, sorunsuz yükleyen ve çalıştıran varsa bilgilendirebilirmi acaba? iPad Tapatalk HD
 8. Bu arada Avea 3GS yi tarifeye ek ayda 1 TL ile dağıtmaya başlamış diyorlar. Aslı astarı varmıdır ? iPad Tapatalk
 9. iPad 3 icin kullandığım tema... Lockscreen Springboard Dikey Görünüm Springboard Yatay Görünüm iPad Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.