Jump to content

eldieblo

Üye
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About eldieblo

 • Birthday 04/29/1981

eldieblo's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Bunun yapıldığını gördüm 10.6.8 sürümü için bilkom henüz türkçe dil paketi yayınlamadı. Fakat İnternette 10.6.7 sürümü için türçe dil paketinin versiyon kontrolünü iptal etmişler yükleyebiliyorsun.
 2. Merhaba elimde nvidia kartları için driver paketi var fakat yalnızca 10.6.8 sürümünde yüklememe izin veriyor. ben ise bu paketi 10.6.7 sürümünde yüklemek istiyroum. Versiyon kontrolünü bir şekilde atlama imkanım var mı?
 3. peki lion yüklerse ekran kartını tanıyacak mı acaba? aynı ekran kartından bende de var da snowda tanıtamadım
 4. wifi çalışıyor sadeve ekran kartını tanıtamadım uygun kext olan var mı?
 5. İlginiz için teşekkür ederim denediğimde geri bildirimde bulunacağım
 6. Bak buna üzüldüm şimdi peki vmware ile yükleyip ordan yapsam nasıl olur acaba? Bu arada pcmin sanallaştırma özelliği yok yine de yükleyebilir miyim?
 7. Merhaba, Benim laptopumda optik sürücü yok bu sebeple usb kullanarak yükleme yapmak istiyroum. Usb kurulum diski hazırlama işini windows 7 altında yapabilir miyim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
 8. Merhaba elimde sony vpcy2 serisi bir laptop var özellikleri aşağıda yazılı uyumlu olup olmadığını söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İntel u5400 işlemci intel hd ekran kartı arteos marka wifi bu üç donanım uyumlu mu acaba? tam olarak özelliklerini yazamıyorum kusura bakmayın ama vpcy2 serisi u5400 işlemcili modeli bilen ustalar bir bakarsa çok sevinirim.
 9. Merhaba ben mac için idefrag kurdum fakat bir türlü defrag yapamadım (seçenek silik görünüyor) Bana kullanabileceğiö başka bir defrag programı önerir misiniz...
 10. Merhaa benim laptopta intel 5100 wifi kartı var malum bu kartlar mac tarafından desdeklemiyor. Onun yerine Edimax marka usb wifi aldım fakat tam uyumlu dahili wifi kullanmak istyorum önerebileceğiniz marka var mı ya da satacak olan varsa alabilirim.
 11. teşekkür ederi şimdi hazardı yükledim hem daha stabil gibi görünüyor sadece pc kapağını kapatınca pildeyken uykuya geçmeye çalışıyor sanırım onu halletmye çalışıyorum. Teşekkürler srkngncy
 12. Merhaba, Şu anda Snow Leopard 10.6.4 sürümünü sorunsuz kullanmaktayım. tek problemim laptopuma bağlı olan dahili mikrofonu kapatamıyorum kapatamadığım için sesi açtığımda müthiş bir zzzzzzz diye ses geliyor. Sistem tercihlrinden denedim olmadı. Not: Ses kartım için kurmuş olduğum kext =voodooHDA.kext
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.