Jump to content

mondain

Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About mondain

 • Birthday 01/01/1983

mondain's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. İphone'umun sürümü 5.1 oldu.Redsn0w sürümü redsn0w_0.9.10b6. Telefonda ananas işareti çıktı daha sonra siyah ekran üzerinde beyaz yazılar falan yükleme yaptı yani.Ama açılmadı. Clydia ve diğer seçenekleri işaretleyip yaptım.
 2. l Jailbreak yaptım ama yine aynısı.Aktivasyon istiyor ve Ayarlar genel vs menü gelmiyor ki bunları göreyim
 3. Yurtdışı iphone 4 üm var. Gevey ile kullanıyordum. Itunes'den geçen hafta son sürümü yükledim bir dahada ana menüye gelemedim.Hattımı takıyorum aktif edemiyorum. only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iphone. please insert the simcard that came with your iphone or visit a supported carriers store to receive a replacement sim card. wifi'den aktif etmeye çalışıyorum yukarıdaki hatayı veriyor.Baktığım kadarıyla forumlarda 5.1 sürümünde geveyimi kullanamazmışım.Ben eski sürüme nasıl dönebilirim.Yada nasıl kullanabilirim en çabuk şekilde.. ///////// Ayrıca moderatörlere şunu söylemek istiyorum. Yanlış yere açabiliriz konuyu fakat sizin direkt konu kilitlemek yerine taşıma yapsanız daha büyük bir iş yapmış olmanızı sağlar. Konu kilit yazmakla bu iş olmaz.Yardımcı olmanız gerekmektedir ve yardım etmek için taşıma yapmanız lazım.!
 4. Iphone 4'u duvara fırlattım ve şansıma sadece arka kısmı duvara denk geldi.Arka kısım komple dağıldı ama ekranda ve dokunmatikde hiçbir problem yok. Itunes'e bağladığımda kapasiteyi görmüyor ama Yazılım Sürümünü ve Seri Numarasını görüyor.. Telefondan imeiye baktığımda ise Imei ve ICCID Bilinmeyen olarak görünüyor. Anladığım kadarıyla hafızasını görmüyor ama itunese bağladığımda itunes iphone adlı iphoneu görmüyor. Geri yükleyin düzelebilir gibisinden bir yazı yazıyor. Sizce itunesin dediğini yapsam düzelirmi yoksa tamamen çökermi? Çünkü hafızasını görmediği için geri yüklemeyi ve güncellemeyi yükleyecek bir hafıza kartı göremeyecek. -- Resimlerimi alabiliyorum ama acil arama yapamıyorum. Ve benim için önemli olan ; Rehber. Rehberimi mutlaka almam lazım bunun için ne önerirsiniz. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.