Jump to content

Hubble211

Üye
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

About Hubble211

 • Birthday 01/21/1987

Hubble211's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. 3.1 (7C144) sürüm yüklü pasaport kayıtlı ve sanırım sahte İMEİ'li İphone 2G cihazımı restore etmek istiyorum,gereken programları ve sürüm dosyalarının linkini yazabilir misiniz?
 2. SHSH bulmaya çalışıyorum ama tinyumbrella'da save SHSH butonuna bastıımda herşey normal "Device is connected" diyor ama yükleme baı hareke etmiyor,ne yapmalıyım?Birde Restore yapsam da yetiyor,hızlanması lazım çok yavaşladı.
 3. Selam çoğu uygulamaları sürümüm dolayısıyla yükleyemiyorum,bu yüzden sürümümü 4.0 yapmak istiyorum cihazımın özellikleri; Cihazım İphone 2G 8GB Sürüm : 3.1 (7C144) Operator : Turkcell 5.0 Modem Firmware : 04.04.05_G Jailbreak Ve Unlock Yapılmış. Ben Bu Şekilde Aldım. Şimdi Ben Cihazıma 4.0 veya üstü Yüklemek İstiyorum. Öncelikle En Az Bir Haftadır Bu Konu Hakkında Araştırma Yapıyorum. O Kadar Çok Konu Anlatılmış ki Kafam Karma Karışık Oldu. Sizlerden Tek Ricam İlk Defa Yapan Biri Olarak Hangi Programları Kullanmalıyım Hangi Yolları İzlemeliyim Ne Yapmam Gerek? Yardımcı Olabilecek Arkadaşlara Şimdiden Çok Teşekkürler.
 4. İsteyebiliyorum ama basınca yine bu geliyor
 5. O kadarını bizde biliyoruz yukardaki ssde problem gözüküyor.
 6. Selam Appstore'dan free üyelik açmayı başardım ama aktif edemiyorum, problem nedir acaba?
 7. Yükledim ama desteklemiyor sanırım,cihazımın sürümü 3.1.3 olması lazım hangi sürümler için uygun veya başka program var mı?
 8. Selam,İpone'uma büyükbabamda işkence çekmemek için videoları yükleyip izlemek istiyorum,ifile'dan izlmeye çalıştım ama .avi formatı desteklenmiyor,neler önerirsiniz?
 9. İnstallious'tan iflie yükledim ama icon çıkmadı,ydiadan mı yüklemeliyim?
 10. Ben nereye atacağımı bilmiyorum,my music diye bir klasör var onamı atiyim?
 11. İfunboxtan telefonuma müzik atmak istiyorum ama müziklerin nerede olduğunu bulamıyorum,nasıl yapabileceğimi bilen var mı?
 12. Kurdum klasörü filan hep var ama atamıyorum hata veriyor ne yapmalıyım?
 13. SÜper bişey gece yatarken telefonu şarja takıp parlaklığı en düşüpe alıyorum sonra açıyorum mosquitoyu full seste bebekler gibi uyunuyo.
 14. Tamam installous'tan kurdum yardım edenlere teşekkürler.
 15. Yok kardeşim bu işe yaramıyo İnstallous indiriyorum belki orda bulurum lanet olsun ya bi kredi kartsız açamadım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.