Jump to content

barisscan

Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About barisscan

 • Birthday 10/31/1989

barisscan's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkadaşlar aynısı banada oldu bugün, hemen eve geldim sayenizde home ve power tuşuna elmayı görene kadar basılı tutmam gerektiğini öğrenip açtım şimdi...ama canımı sıktı bu olay,5dakka önce saate bakmak için bakmıştım iphone a,bikaç dakka sora yine bakayım dedim telefon kapanmış hiç bir ses soluk yok,eve geldim hemen şarja taktım tık yok,pc ye bağladım tık yok,sonra dediğinizi yaptım açıldı...neden olduki acaba böyle? 1,5 aydır iphone4 (4.2.1 orjinal) kulanıyorum ilk defa başıma geldi...dün skype programını yükledim acaba ondan olmuş olabilirmi diye düşünmeye başladım weya başka bir programdan...tam sebebini öğreneniniz oldumu ????
 2. tamam hocam tekrar teşekkürler açıklamalar için,indiriyorum şimdi =)
 3. çok saoalsın hocam,son bir soru skype ile tango nun farkı nedir,skype da çok metediliyor,sence hangisi??
 4. wifi açık da denedim kapalı da ama olmadı malesef,ve konturde gitti...hat yurtdışına kapalı mı bilmiyorum,ben öyle birşey yaptırmadım.
 5. teşşekkürler=) peki facetime ı etkinleştirmenin bir kolay yolu var mı,bir türlü etkinleştiremedim :S ne yapmam gerekiyor?
 6. arkadaşlar biraz cahilce olacak ama,android işletim sistemine sahip olan telefonlara örnekler verebilirmisiniz =) acemiyim baya =)
 7. Avea hattım...ve telefon daha yeni hiç bir ayar falan yapmadım,bir ayar yapmam gerekiyor mu??? facetime ı neden etkinleştiremiyorum peki???
 8. Merhaba arkadaşlar;forumlardan okuduğum kadarıyla iphone 4 ile diğer 3g özelliği olan nokia,sony ericsson gibi telefonlarla görüntülü görüşme yapamıyoruz değil mi??? peki iphonelar arasında da Facetime ı kullanmadan direk görüntülü konuşma yapamıyormuyuz??? eğer öyleyse üzülmeye başlıcam 4 yıl önce kullandığım sonyericsson w910i telefonumda bile 3g ile görüntülü konuşabiliyordum:( ille de Facetime şart ise,ben etkinleştiremedim bir türlü...sürekli "etkinleştirme bekleniyor" yazıp duruyor,ne yapmam lazım??? bu arada telefonum 4.2.1 orjinal,jb falan yok...
 9. Merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım,bir sorum olacak,Apple'ın sitesinde Apple - iPhone - FaceTime, Retina ekran ve daha fazla özellik iphone4 özelliklerinden bahsederken,fotoğraflar kısmında fotoları Albümler,Etkinlikler,Yüzler ve Yerler e göre görüntüleyebileceğimiz yazıyor,ama bende fotoğraflar kısmına girince aşağıda sadece Albümler ve Yerler olmak üzere iki simge var,etkinlikler ve yüzler simgeleri hiç yok...Bu özellikleri nasıl kullanabilirim ??? şimdiden teşekkürler
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.