Jump to content

yesyesekmerve

Üye
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About yesyesekmerve

 • Birthday 07/04/1994

yesyesekmerve's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Ahh cok tesekkür ederim ama çok zor,anlayamadım tam:(Jailbreak nedir blemiyorum.Gercekten acemiyim:( Ben simdi o programı indirdikten sonra ne yapmalıyım.?Biraz daha ayrıntı verseniz.Çok tesekkür ediyorum.
 2. dünden beri 50 kere denemedim ama olmuyor,baska bir bilgisayarda itunesste actım sim ile ilgili birseyler yazıyor.Anlamadım ne demek.Yardım lütfen
 3. Dabload deyince dosya inmiyor.Open DNS diye birsey cıkıyor.Lütfen yardımcı olun
 4. Dediklerinizi yaptım ama birsey gelmedi.Tel tekrar acıldı o kadar.
 5. Uff gelsinler ne olur.TT.Telefon kaldı böyle.Hiç birsey anlamıyorum.
 6. itunese baglayınca restore et gözükmüyorki nasıl restore edecegim.Zaten restore ettim diye böyle oldu.İtunesi acınca bilgiler artık eskisi gibi gözükmüyor yani hani eskiden telefonun resmi felan olurdu şimdi ora bos sadece elma simgesi var.
 7. dfu moda alma seylerini uyguladım ama tel kapandı elma logosu cıkmadı.
 8. yaptım galiba bu dediğiniz ddf mod gibi birsey ama hiç birsey olmuyor.Elma logosunu görüyorum ama düzellmedi.İtunese baglandıdamı sadece elma resmi var baska hiçbir bilgi yok.
 9. Arkadaslar iphone 2g telefonuma geri yükleme yaptım ama geri yüklemeden sonra telefon restore mod dedikleri sey galiba öyle kaldı acamıyorum.Sim kilitli dedi.Actım ama yinede teli acamıyorum.Anasayfada itunes cdsi ve kablo işareti var. Ne yapmam gerekiyor.Lütfen yardım edin.
 10. Bende itunes storeye tıkladımı free ap diye birsey cıkmıyor.???
 11. Ap storeye girdim ama orda cıkıs yap yok.Giriş yap var ve altında yeni hesap yarat var.Yeni hesap yarata tıklıyorum ama bir türlü acılmıyor yani yükleniyor gibi görünüyor ama saatlerce beklesemde yüklenmiyor sonra kendi kendine kapanıyor.:(Bunu nasıl halledebilirim? Tesekkürler.
 12. Ya ben telimi birinden satın almıstım,i tuneste o eskiden kendine bir hesap yaratmıs ben onun sifresini bilmediğim için şimdi ituneste giriş yapamıyorum.Ben kendim hesap tekrar nasıl alabilirim.
 13. Ya ben iphone 3g kullanıyorum,telimde ayarlar aynı dediğiniz gibi ben hala neti yapamadım.Yani facebook ayarlarını bile yapamıyorum.Bağlı degilsiniz diyor ne yapmam gerekir?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.