Jump to content

WastedYears

Üye
 • Posts

  365
 • Joined

 • Last visited

About WastedYears

 • Birthday 08/14/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WastedYears's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. arkadaşlar selamlar yurtdışından cihaz aldım bugün vergi dairesine imei numarasını ve tc numaramı vererek ücretimi yatırdım e devletten imei sorgulattığımda imei kayıtlı olarak gözüküyor ancak ben ne yurda giriş tarihimi ne pasaport bilgilerimi verdim ekstra yapmam gereken şeyler var mı yoksa herhangi bir sorun yok mu yardımcı olabilir misiniz?
 2. arkadaşlar merhaba yurtışından iphone almayı düşünüyorum dikkat etmem gereken hususlar nelerdir? çek cumhuriyetinde apple store yok ancak reseller premium satıcılar var oralardan almayı düşünüyorum herhangi bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım? bir de tax free olayları nasıl oluyor bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.schengen bölgesinden polonya üzerinden çıkacağım çek cumhuriyeti üzerinden değil tax free yi polonyada mı yapmam gerekli yoksa çekden çıkarkan mi?
 3. arkadaşlar merhaba iphone 6s almayı düşünüyorum türkiyede malum fiyatlar vergilerden dolayı çok fazla yurtdışında hangi ülkeden alırsam daha ucuza gelir herhangi bir bilgisi olan var mı? amerika kanada ingiltere dışında bir yerden alabilirim çünkü vize almam gerekiyor oralara gidebilmem için
 4. Dostlar selam yaklaşık 3-4 yıl önce aldığım Apple hesabımın şifresini değiştirmem lazım ama güvenlik sorularının cevaplarını bilmiyorum ikinci mail adresim de onaylanmamamis mail gönder diyorum gönderildi diyor ancak göndermiyor.nasil bi çözüm yolu izlemeliyim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
 5. hiçbir türlü çözüme kavuşmadı hala boş boş şarja takılı duruyor.
 6. selam arkadaşlar telefonumu uzun süredir kullanmıyordum batarya tamamen boşalmış telefonu prize takıp şarj etmeye çalıştığımda hiçbir şekilde şarj olmuyor daha önce yaşamış çözmüş bir arkadaş var mı bu durumu?
 7. arkadaşlar zorlu center randevsu nasıl alınır ne zaman baksam hep dolu olarak gözüküyor.Randevu almadan direkt gitsem şikayet konusunda yardımcı olurlar mı tamirat teknik servis vs. yapılmayacak şikayet ve çözüm önerisi için gideceğim
 8. yok hocam aynı herşeyi sıkıntı yok cihaz 0.Telefonu bugün aldım teknikerle konuştuk cihazda eksik olan parçalar 1 tane işe yaramaz bi kapak sadece.Cihazı aldım cihaz açılmadı.Adama açılmıyor bu dedim tekrar alalım isterseniz dedi.Alın yapın ben sağlam telefon verdim açılmayan telefon aldım bu sefer de parça eksik diye iade ederseniz dava açarım dedim.Şuan tekrar serviste yapamazlarsa yeni cihaz isteyeceğim vermezlerse dava açacağım
 9. mehmet izmirde yaşıyorum burada genpaya götürsem olur mu? ya da Apple ile tartışsam raporları istesem falan bi sonuç çıkmaz mı?
 10. tamamdır hocam teşekkür ederim.Onlar beni suçluyor ama Fabrikasyon hatası olmuş olamaz mı apple destek fabrika ile ilgili sorun yok dedi telefonda ancak sonuç olarak insan yapıyor bunu böyle bir ihtimal de mevcut.Ben de onları suçlarım gerekirse tüketici haklarına giderim.başka bir önerin var mı yapabileceğim bişeyler falan?
 11. Cihazımı (5s) Apple bayiisine garantiye yolladım birkaç sorunu olduğu için, bana daha önce işlem gördüğünü ve bazı parçalarının alındığını söylediler. Ancak ben hiçbir şekilde servise yollamadım zaten Apple dışında servise yollamam o kadar salak bir insan değilim. Jelatinini de ben açtım kutunun yani satan bayiinin de parçaları almış olma ihtimali yok ben kendim cihazı açıp parça çıkaracak halim de yok. Daha önce işlem görmemiş cihaza,işlem görmüş yapacak bir şey yok iade etmemiz lazım dediler. Ya fabrikasyon hatası var ya da servis bahane buluyor çünkü cihazın içi daha önce hiç açılmadı. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
 12. arkadaşlar telefonum usb ile bağladığımda bilgisayar tarafından algılanmıyor(test ettim sorun telefonda) sorum şu wifi üzerinden telfonuma müzik atabilir miyim böyle bişey mümkün mü?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.