Jump to content

Quasar^^

Üye
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About Quasar^^

 • Birthday 04/03/1980

Quasar^^'s Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Anladım.Daha öncekı tamırcı farklı sehirde oldugu ıcın ulasmam cok zor olacaktır.Teşşekürler.
 2. Merhaba. Tamırcımle gorustum.Boardı değiştirmemız gerekıyor dedi.Ancak boardı bulamama ıhtımalıde varmıs.nasıl yapacagım ? bir fikir verirsenız.
 3. terbiyesizlik yaptıkları ya.bugun jb icin goturmustum.anlattı boyle boyle diye.bende dediğim gibi arkadasa verdım.dedi ben bakacagım buna olursa haber verıcem sana.kablolarını fln yenıden alırsak yaptırabilir dimi ? yaptırılmayacak diye bir şey yok yani ? benım tamırcının verddıgı cevap aynen suydu ; yapbilcegım malesef birşey yok.ipod olarak kullanmaya devam edeceksın demıstı
 4. Arkadaslar yaklasık 1 ay önce iphone hediye geldi ve ben bunu bir akrabama simkartını kırdırsın die vermıstım yenı geldı. ancak tamırdeki arkadaslar sim kart kablolarını kopartmis.bugun telefoncuya gittim ve durumu anlattım o yapabileceğimiz birşey yok dedi.bende tanıdık bi arkadasa verdım o ben bakarım dedı.yarın haber vericem dedi.ben sabremmıyorum.yapabilirmi sizce ?
 5. Ufak bir soru daha.Bana telefon hedıye geldıgı ıcın ve ben acemı oldugum ıcın telefonumu suan icin S olup olmadıgını nasıl anlayabilirim. ? 8gb hafızası var.
 6. tamam yardımlarıon ıcın cok teşşekürler .gece gece bu kadar yarın en iyisi bir telefoncuya gidip yaptırmak cok teşşekürler tekrar. iyi geceler.kardesım bu arada son sorum 8 gb 3gs mevcutmudur varmıdır piyasada ?
 7. pekı ya bu cihazlar standart bir versiyonla alınmıor dimi ? ayrıca zahmet olmassa jb bolumunden hangi konuları deneyecegımı link olarak verırsenız cok sevınırım.
 8. Galıba kırma ıslemını beceremıcem en iyisi bir telefoncuya goturup yaptırmak
 9. söylememde fayda var iphoneyi aldıgımdan beri herhangi bir sürüm güncellemesi yapmadım
 10. peki redsn0w indirdim.jb sabitli konulardan indirdiğim yazılımda Browse seceneği var ve .ipsw uzantılı dosya lazım oluyor. nasıl yapacagım konusundada yardımcı olabilirmisiniz
 11. iTunesdede şunu diyor: There is no Sim card installed in the iPhone you are attempting to activate
 12. mesut kardesım itunesi indiriyiroum suan inince haber verıcem.
 13. Evet malesef açılmıyor.Ekranda no sim card installed die bi yazı var
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.