Jump to content

byenginsahin

Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About byenginsahin

 • Birthday 01/01/1980

byenginsahin's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. EVET xp modunda yonetici olarak çalıstırıyorum ..
 2. herhangi bir shsh kaydım yok ... 4.3.3 yukluydu en son cıhazda bunu restore yaparken 3194 hatası alıyorum aynı zamanda 4.3.4 dede 3194 hatası alıyorum enteresan halbukı hıc 4.3.4 yuklemedım iphone - ve ayrıca 4.3.5 ıle restore yaparkende 28 haatası verıyor.. ÇILDIRDIM 2 AYDIR KULLANAMIYORUM TELEFONU
 3. ams1 arkadaşla aynı sıkıntıdayım cihaz : İphone 3gs turkey 16 gb 4.3.3 jb liydi bi instaluos dan bır zaman once ındırdıgım programı calıstırdım dah a oncelerıde calıstırmıstım hıc bı sıkıntı yoktu takı o gune kadar ondan sonra iphone dondu kaldı restoreler de 3194 hatası alıyorum redsnow ile tekrar jb yaptın halen olmuyor.. denemedıgım kalmadı belkıde ben yaparken ıslemlerı hata yapıyorum yardımlarınızı beklıyorum..
 4. Arkadaşlar bende aylardır aynı sıkıntıdan yaşıyorum 4.3.3 jb redsnow cihaz iphone 3gs ne yaptıysam olmuyor yardımcı olacak varmı ??
 5. evet denedim hepsi de sonuç vermedi exit recorvery mode tıklıyorum sankı bır işlem olacakmış gibi bişeyler oluyor tekrar aynısı durum değişen yok.
 6. resul ne yaptıysam olmuyor ... shsh kaydım yok .. kullandıgım versıyon 4.3.3 du eskı surum ios larda var elımde denıyorum itunes kabul etmıyor eski surum lerı orjinal ios nasıl indircem iphone sitesinden indirdiğim zaman bi klasör içinde dosyalar iniyor bununlada hiç bir işlem yapılamıyor .... orj ios bulsam bi de oyle denesem
 7. yine sonuç yok itunes telefonu gordu ve aynen şöyle " i Tunes has detected an iphone in ecovery mode. You must restore this iphone before it can be used with i tunes dıye mesaj cıkıyor daha sonra ok dıyorum ve restore rıklıyorum shift+restore ios dosyasını gösteriyorum ve bır mesaj daha 4.3.3 ios yazılım yuklenecektır felan fılan ve ok dıyorum yukleme baslıyor sonra ekran beyaz oluyor kararıyor ve ekrana elma logosu altında yukleme cubugu çıkıyor ve 1 dk surmuyor ekran tak yıne itunes logo ve kablo işareti geliyor pc ekranında ise hata 28 verıyor aynı tas aynı hama ne olacak ya çözülmüyor.
 8. az once cekmeceden cıkardım telefonu batarya boşalmış once söktüm 5 dk ka sonra tekrar herseyı yerıne baglayıp topladım telefonu simdi batarya boş oldugu için hiç bi işlem görmeden prize takdım bıraz batarya kendıne gelsın takacam pc ye bakalım nasıl olcak sil baştan hiç daha once denememıiş gibi bakalım itunes de neler gelcek başıma...........
 9. Resul - 21 bu işlemi daha önce yaptım ; - bataryayı telefonun anakartından ayırdım tekrar takdım olmadı. Sonuç sıfır.
 10. redsn0w_win_0.9.6rc15 iPhone2,1_4.3.3_8J2_Restore ios ile yaptım her sey norma dı... kullanıyordum
 11. Merhaba arkadaşlar buraya mesaj yazmakdan başka bi çare bulamadım. Sorun : turkcell İphone 3gs 4.3.3 yazılımı yüklü jb li hersey normal kullanıyordum bir gün ifiles uygul amasını açtım ve küt diye dondu kaldı iphone power tusuna basılı tuttum cevap yok home tusu ıle bırlıkte basılı tuttum yıne yok derken bırden kapandı telefon derken yenıden acıldı ve ekranda ıtunes logosu ve kablo işareti cıktı ne yaptıysam düzeltemedım. Sonuç Alabilmek İçin Yaptığım işlemler : 1-jb li olan 4.3.3 yuklu ıphonuma tekrar jb yapmaya çalıştım yarıda kesılıp ekran da plesa wait dıyıp oyle kalıyor sonuç sıfır. 2-bataryayı telefonun anakartından ayırdım tekrar takdım olmadı. Sonuç sıfır. 3-yeniden itunes ile yazılım yuklemeye çalıştım kod 28 hatası verdı. hiç bir sonuç elde edemedım Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 1 aydır çözum bulamadım.:confused:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.