Jump to content

weblebi

Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About weblebi

 • Birthday 02/07/1980

weblebi's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Onceden de dediğim gibi, yeni bir iPhone olarak restore ediyorum, back up almadan. Ve yine dediğim gibi, donanimsalsa bu kadar çok kiside olmasının mantığı nedir?
 2. Teşekkürler öneriniz icin ama düşünmüyorum. Bu kadar fazla kiside olduğunu ortaya koyarsak donanımsal değil gibi. Yada Apple sürekli hatalı iPhone üretiyor, küçük bir ihtimalde olsa. Yabancı forumlarda degisimden sonra da aynı sorunun devam ettigini söylüyorlardı. Bilemiyorum.
 3. Yorumunuz icin teşekkürler öncelikle. Donanimsal bir sorun olduğunu ben de düşünürken, internette birçok kiside bu sorunun olduğunu gördüm. Ayrıca bugün babamin iPhone 4 unde de tam olarak aynı olay oldu. Ama yinede Donanımsal olduğunu varsayarsak, Amerika dan alindigi icin teknik servis olarak nereye götüreceğimi de bilmiyorum açıkcası.
 4. Merhaba, Yaklaşık 2 ay önce Amerika'dan alınan sim kilitsiz iPhone 4S im, kendini kapatmaya başladı. Home veya Power tuşlarına bastıgımda hiçbir tepki vermiyor. Açmak için Hard Reset atmak zorunda kalıyorum. Haftada 1 kere oluyordu ama bu olay hergun olmaya başladı. Şöyle anlatayım, Power tuşuna basıyorum uykuya almak için. Aradan biraz zaman geçtikten sonra tuşlara basınca tepki vermedigini goruyorum. Başka bir telefondan iPhone umu arayınca iPhone umda hiçbir tepki olmamasına ragmen, aradıgım telefondan çalıyor gibi ses geliyor. ve dedigim gibi iPhone umu kullanabilmek için Hard Reset atiyorum. Defalarca Yeni bir iPhone olarak restore ettim. Birşey degismedi. Ayrıca Jailbreak li değil. iOS 5.1.1 sürümünde şuan. İnternette araştırma yaptıgımda birçok kişinin bu sorunla karşılastıgını gördüm. Bir çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
 5. Uzun uğraşlar ve 6 dakika boyunca mikrofona bastıktan sonra resmen çalıstı. ÇOK TESEKKURLER!!!!!!!!!!!
 6. Eğer duzelmezse Bence hard reset at. Power tuşu ile home tuşuna Apple logosu görünene kadar basili tut.
 7. Bir sürü yazı geçtikten sonra error yazıyor. Sonrada giving Up. Ve reboot yapıyor. Hersey eski halinde.
 8. Tekrar jailbreak yapmayı denedim. Hata veriyor. Ve sifirlanmiyor cihaz.
 9. Arkadaşlar merhaba.* iOS 5.0.1, 4. nesil iPod touch im var. Gecen hafta jailbreak yapmıştım. Gayet düzgün çalışıyordu. Uygulamaları bedava indirmek için installous' u da indirmistim.* Dün cydia da dolaşırken "snow" la başlayan bir program vardı. Onu sildim ve cihaz güvenli moda girdi (durum çubuğunda Safe Mode yazıyordu.) o yazıya tıkladım ve reboot yaptı. Hersey normale donmuş derken, cydia nın kaybolduğunu gordum. installous hala duruyordu ama. Çalışıyordu da. Yani hala jailbreak liydi. Cydia yi geri getirmek için ne yapmalıyım bilmiyorum. Saygılar.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.