Jump to content

armonikaruz

Üye
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

About armonikaruz

 • Birthday 11/25/1983

armonikaruz's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Bunu da teweak diye koymuşlar. Anlatayım: Activator'den girip boş bir harekete bunu atıyorsunuz. Ayarlarda çıkmıyor, activatorde çıkıyor. Ancak çalışma prensibi şöyle: Ekrana bir kutucuk çıkırıyor. Oraya iletiyi yazıp send diyorsunuz ve whatsapp uygulamasını açıyor. Ordan göndereceğiniz kişiyi seçmenizi istiyor ve listede sadece mevcut yazışmalarınızdaki kişiler çıkıyor. Bir kişiyi seçtiğinizde o kişinin sayfasını açıyor ve iletiyi yapıştırıyor. Siz de göndere basıyorsunuz. Bunları yapana kadar whatsappı açıp nutuk yazarsınız, o derece. Bite sms sistemi whatsappa uygulanamıyor mu acaba bu geliştiriciler bu kadar mı aciz?
 2. Selamlar, VPN için profil yüklemek istediğimde web sayfasında profil yüklendi yazmasına rağmen ayarlarda profil görünmüyor yani yüklenmiyor. Hideman kullanıyordum ama hata vermeye başlayınca profili sildim. Siliş o siliş hiçbir profil yükleyemiyorum. Ağ ayarlarını falan sıfırladım ama sonuç olumsuz. Nasıl çözebilirim acaba?
 3. Uygulama profil yüklendi diyor ama ayarlardan baktığımda profil görünmüyor. Hidemande de aynı sorunu yaşıyordum. Sizde çalışıyor mu?
 4. Selamlar, Uzun zamandır Hideman'in ücretsiz saatlerini kullanarak oyunlarda jeton, kupon vs. tekliflerinde farklı ülke DNS'leri ile farklı teklifleri görebiliyordum. Ancak Hideman artık açılmıyor. Bildiğiniz ücretsiz, kullanışlı bir VPN uygulaması var mı? Telefon JB'li ios 6.1.2.
 5. Farklı ülke ipleri ile birçok tooken teklifi görebiliyorsunuz. 100-150 civarı tooken kastım iki günde. Ayrıca oyun içi videolardan da baya para kastım.
 6. Dostum tam appstoredan indirip kurmuştum ki aynı uygulamayı yazmışsın. 1 hafta triali de var, harika. Teşekkür ederim cevabın için.
 7. Bilgisi olan yok mu? Region değiştirebileceğim vpn uygulaması falan?
 8. Selamlar, Topjoy'a farklı ülkeden giriyormuş gibi yapıp o ülkenin avantajlarından faydalanmak için ip değiştirici bir tweak var mıdır? (top eleven tooken için)
 9. Apple cihazlara özgürlük getirecek platformda paylaşılan uygulamaya bak! iphone 5'te sorunsuz, iphone 4S'te kısıtlı çalışıyor. iphone 4 ve altını ise desteklemiyor! Böyle saçmalık olabilir mi? Bu uygulama ya Apple'ın başının altından çıkmıştır ya da geliştiricisi kraldan çok kralcı. Ios 7'ye bu özellik standart olarak gelirse şaşırmayın.
 10. Mail Kişiler Takvimler > Yeni Verileri Al > İleri Düzey Görüldüğü üzere Hotmail hesabımda "Anında ilet" seçeneği varken Gmail hesabımda yok.
 11. Aslında benim bildirimle ilgili bir sorunum yok. Mail ayarlarından 15 dk ayarlarsam 15 dakikada bir iletilerim düşüyor. Benim sorunum, sanırım google Exchange desteğini çektiğinden iphone mail uygulamasıyla gmail iletilerini anında alamamam. Buna bir çözüm bilen bulan arkadaş varsa çok makbule geçecek.
 12. Oradan ayarladım, o açık zaten. Ama mail ayarlarından en fazla 15 dakika sıklığa ayarlayabiliyorum. Gmail için anında düşmüyor mail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.