Jump to content

isik.huseyin

Üye
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

About isik.huseyin

 • Birthday 04/03/1989

isik.huseyin's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Ben cooook ozledim. Stabil bir canavardi Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. İphone 4 te ios 7 kullandım. BERBAT bir performans sergiledi. İphone 4 sahiplerine guncellememelerini tavsiye ediyorum. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
 3. İphone 4 sürümü 6.1.2 olan bir cihazın yedeğini, aynı versiyona sahip bir iPad a yukleyebiliyor muyuz? Tesekkurler..
 4. Gayet güzel tariflemissiniz gunümüz ekonomi sistemlerini cok beğendim.
 5. Ben sinyal çekiminde zayıflama olduğunu düşünüyorum. Ben de bayağı zayifladi onceden 3 bar çeken yerde su an 1 bar çekiyor.
 6. Arkadaslar ben ibooks konfigurasyon hatasını duzelttikten sonra bataryanın daha cok götürdüğünü bariz farkettim. Bayağı fark var eskiye nazaran. Kullandığım ip 4 5.01 jb..
 7. Ben olaylara artık apple in stratejik olarak yaklaştığını düşünüyorum. Neden mı ? Cunku adam insanları surekli kendisine bağlamak istiyor. Surekli Apple dan bahsedilsin. Surekli o tartışılsın. Surekli onun adi zikredilsin. Marka boyle olunuyor bu zamanda. Yoksa bu bahsettigimiz problemleri bilmiyor mü software mühendisleri. Tabiki biliyor. Ancak ağırdan alıyorlar. Cunku yeni güncelleme ile tekrar gündeme gelecekler. Yoksa onlarin buna benzer problemleri cozmesi cocuk oyuncagi. Ancak bir de politika onemli.Böylece piyasaya daha da hakim olacaklar. Ornegin adamlar cok yakın zamanda mac icin yeni bir işletim sistemi çıkardılar. Daha şimdiden lanse ettiler. Ve teknoloji siteleri acaba bu sistem nasil olacak diye yazmay başladılar. Halbuki yazın çıkacak. Ayrıca Lion denilen işletim sisteminde de aynı özellikleri cok rahat yapabilirdiler ancak yapmadılar. Tamamen stratejik yani anlayacağımız.
 8. Ayrıca jb ile de alakası yok. Normal jb olmayan cihazlardada, kısacası 5.01 yüklü tum cihazlarda bu problem mevcuttur.
 9. Bahsettigimiz kasilma olayının hafıza ile hic bir alakası yoktur.
 10. Bu bahsettiginiz olayı ben 5.01 o ilk yüklediğimde fark ettim. Fakat konulara yazmayı gerek görmedim. Bu olay, tamamen 5.01 ile ilgili bir problemdir. Ayrıca muzik uygulamasında covere geçerken de buna benzer kasmalar yapıyor. İp4s de ip4 de ve İpodda da aynı olayı yasadım. Bu sorunun yeni güncelleme ile gideceğine inanıyorum.
 11. arkadaşlar ben ip 4 ler arasında da oyle fark gordum..bence bu sorun tamamen farklı uretim yerlerinden, veya nesil farklardında olduguna inanıyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.