Jump to content

mrbkrc

Üye
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

About mrbkrc

 • Birthday 08/05/1989

mrbkrc's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Burda modmyi diyor sil diye. Modmyi silip başka bir şey denediğim zaman bigboss U veriyor. Yani kapasite genişletme şansımız var mı acaba hiç.
 2. Merhabalar. Cydia da şu tip bir hata alıyorum; Hatadan anladığım ve biraz araştırdığım kadarıyla cydia da source ların fazla geldiğini anladım ve çoğu source u sildim fakat hala aynı hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim acaba? Teşekkürler. *yüklü sourcelar
 3. Teşekkürler yardımın için denedim. Ama malesef bu da işe yaramadı. Gösterdiği gibi kapandı açıldı telefon ama sorun hala daha devam ediyor. Hesap makinesi de açılmıyor Safari de. Yedeklemeyi geri yüklesem (JB yapmadan önce aldığım) olur mu yoksa sıfırdan mı restore etmem gerekir? Sıfırdan restore etmem gerekiyorsa tek tek tweakleri silmeye başlayacağım.
 4. Suan ben de farkettim bende de varmis. Ayrıca safari den de atıyor
 5. Merhabalar, iPhone 5 iOS 7.0.4 kullanıyorum, Safari Download Manager indirdim ve ardından uyumlu olmadığı için sildim fakat şuan safari yi açamıyorum, ,actigim gibi atıyor uygulamadan. Ne yapabilirim?
 6. Ekran titremesiyle alakalı yardımcı olabilecek biri varmı
 7. Deniyorum. Alabildim DFU ya. Teşekkürler. Sonucu yazarım. Edit:Sorun çözüldü şuan uygulamaları geri yüklüyor iTunes fakat ekranda bi titreme var sürekli. Bu neden olabilir acaba?
 8. Merhabalar. iPhone 5 de iOS 7.0.4 yüklü. Jailbreak yapmayı deniyordum evasion ile fakat son güncellemeye OTA ile yaptığımı unutmuşum. Cihaz elmada kaldı. Restore ettim yine elmada kaldı işin kötüsü artık kapatamıyorum bile telefonu. Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.
 9. Merhabalar, Jailbreakli iOS 5.1.1 yüklü bir iPhone 4 kullanıyorum. Safari Downloader tweaki yüklü safarinin üstünde sadece. Herhangi bir siteye girerken bir diyalog kutusu çıkarsa (Mesela www.iphoneyardim.net e girerken Tapatalk uygulamasını kullanmak ister misiniz sorusuna "evet" ya da "hayır" seçenekleri) hangisine tıklarsam tıklayayım Safari beni atıyor. Kaç defa denersem deneyim olmuyor, her seferinde her siteden atıyor. Sorun nedir? Bilgisi olan var mı ?
 10. Telefonumda iBlacklist yüklü fakat erişim şifresini unuttum. Programı silmeden şifreyi nasıl deaktif edebilirim.
 11. Teşekkürler, deniyorum yedeklemelerimi alıp
 12. iOS 5.1.1 yüklü Factory Unlocklu bir iPhone 4'üm var. Gece gayet normal sorunsuzken sabah birden arama yapmamaya başladı. Numara aranıyor gözüküyor fakat çağrı sesi gelmiyor. İlginç durum diğer tarafta telefon çalıyor. Aradığım kişi telefonu açıyor. Fakat ona da ses gitmiyor, bende hala aranıyor yazıyor. Beni aradıklarında da aynı şekilde telefon hiç çalmıyor bile. Sonradan cevapsız çağrı olarak da düşmüyor. Bunun dışında telefonda hiçbir sorun yok. Yazılımsal mıdır diyerek 5.0.1 olan sürümü 5.1.1'e yükselttim. Sorun hala devam ediyor. Hat başka telefonlarda sorunsuz çalışıyor. Taktığım diğer hatlar da çalışmıyor. Şimdiden teşekkürler.
 13. Aynı hata sıkıntısını biraz önce yaşadım. Muhtemelen onu çözünce 16xx lı hatalar devam edecek. En rahatı başka bilgisayarda denemen.
 14. Bunun bir sorun olduğunu zannetmiyorum. respring yapmadan önce gözüküyorlar ve zaten hemen kayboluyorlar. uygulama yüklemeyle ve kayıt tutmayla ilgili olduklarını tahmin ediyorum
 15. Ayrıca internet paketin yoksa, sadece m.facebook.com paketinden iPhone için Facebook uygulamasında gezinme yapamıyorsun bildiğim kadarıyla. iPhone için Facebook'u desteklemiyor m.facebook.com pakedi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.