Jump to content

xordinate

Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About xordinate

 • Birthday 03/03/1988

xordinate's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Farklı makinedede denedim farklı işletim sistemleri vs. sırf şunun için makineye format attım, aklınıza gelecek her şeyi yaptım ama heralde unlock şart oldu . Sponsorda biraz unlock pahallı yurt dışı sitesinde 25$'a buldum bakalım aktif ettiricem artım. Sağolun tekrardan.
 2. Sağolun yardım etmeye çalışıyorsunuz fakat hepsini denedim DFU modda cihaz iReble aldım. Ekran siyah hata verdikten sonra Restore moda geçiyor splash screenda USB ve itunes icon'u gözüküyor.
 3. itunes güncel, host'u silip deniyorum yine hata, tinyumbrella-6.14.00'la deniyorum yine hata veriyor. iTunes dosyalarını silme, itunes'u tekrar kurma hiç biri yaramıyor. Denemedik yol kalmadı. Aslında şu dfu moddan çıksa ona da razıyım. Kaldı dfu modda çıkmak bilmiyor. Tinyumbrealla'la çıkmayı deniyorum çıkmıyor. Tekrar jailbreak yapar gibi yaptım belki dfu'dan çıkartır diye yükledi bu sefer kod satırlarının geldiği yerde kaldı. Başka sitelerede bakıyorum bunun çözümünü bilen yok gibi. En son çare unlock yaptırıp Restore edicem. Model(Part No): MC603FB/A Bir iki yerden check ettim carrier için France Bouygues diyor. Nereden unlock ettiriyim bildiğiniz güvenilir bir yer önerirmisiniz. Result: IMEI : x S/N : x Model : IPHONE 4 16GB BLACK Firmware Version : Warranty : Out of Warranty Warranty Date : First Activation Date : Last Activation Date : Carrier/Next Tether : France Bouygues. SIM LOCK : Locked
 4. onu zaten oluşturdum fakat yüklenirken hata veriyor.
 5. Acil yardıma ihtiyacım var cihazım geveyli. 5.1.1 vardı. 6.1.2 ve 6.1.3 kurmaya çalıştım fakat itunes 14 hatası veriyor ve cihazda udf modda kaldı çıkmıyor. Eski backup'ım da itunes'la uğraşırken silindi. Format attım xp 64 bit kurdum denedim windows 7 kurdum denedim kablo değiştim yapmadık şey kalmadı. Tam itunes'dan yüklenecek gibi oluyor telefon'da progress bar geliyor biraz dolup hata veriyor. Ne yapmak gerek acil yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
 6. Sagolun cevaplar için schlaflos 'un dediği yöntemle 3 5 deneme sonra oldu. Şuan da normal ama res atmaya korkuyorum, şebeke çok zahmetli geliyor. https://www.att.com/deviceunlock/client/en_US/ Şu unlock işlemini başarıyla yapmış olan var mı? yada bilgisi olan? Fatura kopyası istiyorlar.
 7. eyvallah okudum yaptım zar zor geldi bir şekilde ilk şebeke yok dedi bir iki dk sonra tekrar aranıyor dedi ve şebeke geldi fakat şimdi ki sorun 2 kutu çekiyor. 3G kapalı. Edit: Mesajı yazdıktan sonra yine gitti geldi saçmaladı iyice.
 8. 4.3.3 den 5.1.1 geçiş yaptım baseband 4.10.01. Ultrasn0w 1.2.7 kurdum heralde desteklemiyor. Gevey çalışmadı. 4.3 4.2.2 nin desteklediği hakkında bilgiler buldum fakat cydia'dan kaynak bulup kuramadım da. Şuanda şebeke yok acil yardımınızı bekliyorum. Eski versiyona geri dönmek istemiyorum olmadı unlock yaptırıcaz artık. Şimdiden teşekkürler....
 9. http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/24381-gevey_arayan_kisinin_adi_gozukmuyor_sa_numarasi_gozukuyor_sa_cozum.html#post336860 Sorunun çözümü...
 10. Bazı GEVEY kullanıcılarının problemi olan arayan kişinin adının gözükmemesine bir kaç çözüm yolu buldum. Bunlardan biri rehberdeki tüm numaralara (+90) ekleme ki hem zahmetli hemde yapsanız bile işe yaramıyor. Aslında problem çözülmüş gibi duruyor fakat bu seferde rehberde isimler çıkmıyor. En kesin çözüm aşağıdaki resimlerde aşama aşama detaylı olarak anlatılıyor. ifunbox -> bu programı indirin. Daha sonra resimdeki adımları uygulayın. Raw File System -> System -> Library -> Frameworks -> UIKit.framework -> PhoneFormats -------------------------------------- Bu satırları ekleyin -------------------------------------- <key>001</key> <string>tr</string> </dict> </plist> ---------------------------------------
 11. sagol hocam halletmiştim zaten ama teşekkürler 4.3.3 kurdum fakat Gevey problem yaptı tek kutu çekiyor şimdide bunla ilgili araştırıcam forumda bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim. (2 kez uçak moduna geçiyorum yinede yükselmiyor_tek kutu kaldı)
 12. Daha yeniyim bu nedenle nasıl yapıcağımızı anlatan bir kaynak varmı forumda acaba ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.