Jump to content

aykutdev

Üye
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

About aykutdev

 • Birthday 04/13/1990

aykutdev's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Arkadaşlar konu arada kaynadı galiba, bana lütfen yardımcı olabilir misiniz?
 2. Arkadaşlar merhaba, çok büyük bir problemim var. iPhone 5 7.0.6 jailbreak kullanıyorum. App store'um usa hesabıydı, ancak bir satın alma işlemi için türkiye'ye çevirip kredi kartı bilgilerimi girdim, ancak ödeme yönteminiz reddedildi diyor ve usa store'una çeviremiyorum, hiçbir şey indiremiyorum, başka kart bilgileri de girmeyi denedim ancak hepsini öde yönteminiz reddedildi diyerek geri çeviriyor. Ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olun.
 3. Demin sorunsuz şekilde DFU moda almadan downgrade ettim, çok teşekkürler.
 4. Power Tuşum ile ilgili bir sorunum var, bir türlü sabit durmuyor. Otomatik alabilen bir program var mı iPhone 5 için?
 5. Tamamdır, çok teşekkürler. Power Tuşum bir naneyi yedi benim, umarım sorun çıkartmaz ( :
 6. Selamlar, UDID kayıtsız olarak iOS 7'ye geçmiştim Beta 3 fakat şimdi downgrade yapmak istiyorum. Bana kalsa Option + Restore ile 6.1.4'e geçmeyi düşünüyordum ama DFU mod deniliyor. Yardımcı olabilir misiniz?
 7. iPhone 5'te demin yükledim ve rehberim ara ara gidip geliyor. Ayrıca iMessage ve Facetime aktivasyonu da yapılmıyor.
 8. [ATTACH]14095[/ATTACH] update yazısı ortada olan benim apple store'um
 9. Hayır şu an karşılaştırma yaptığım iki ios da 6
 10. Daha aklı başında bir yorum yapan olursa sevinirim, yine de teşekkürler ilgi gösterdiğiniz için
 11. Arkadaşlar iPhone 5 aldım, apple store'da alt taraftaki search update gibi bölümler diğer iPhone'lardakimden farklı yerleşimde, bunun sebebi ne olabilir, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
 12. Arkadaslar iPad'im için app ici satın alma yapmak istediğim zaman lütfen iTunes support'a bakın uyarısı çıkıyor ve herhangi bir satın alma yapamıyorum, bunu nasıl çözebilirim?
 13. önerdiğiniz program iTunes'u bulamıyor yalnız, öyle bir sıkıntım var
 14. Arkadaşlar ben iPhone 3G kullanıyorum, jailbreaksiz, sürüm 4.2.1, ancak benim problemim iTunes'la alakalı, bilgisayarımdaki iTunes'da kullanıcı adım ve şifremi girmeme rağmen store'a giriş yapamıyorum, ayrıca iTunes da zaten sürekli store'a erişmeye çalışıyor ve erişemiyor, yaklaşık 20 kere kaldırıp tekrar yükledim, tüm bileşenleri de kaldırdım tekrar yükledim ancak sorun çözülmedi, formatsız olarak iTunes'a ait tüm bilgilerimi silerek nasıl tekrar sıfırdan iTunes kurabilirim ve bu sorunu çözebilirim, bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.