Jump to content

The@Thing

Üye
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

About The@Thing

 • Birthday 08/17/1989

The@Thing's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Samsung tehlikeli firma,appleın yaptığı herşeye anında cevap veriyor.Mesela Galaxy Note denen cihaz felaket bir cihaz.Tasarım ve Kalite olarak İphone unutturur cinsten gerçi Galaxy S2 de mükemmle bir cihaz.
 2. Beklediğimi bulamadım daha İphone almam.Ztn ilk çıktığında beri kullanıyorum sıkıldım artık tipinden falan aynı şeyin tuşunu değiştirip satıyolar.Tip vasat ztn.Biraz tasarımı Samsung dan örnek alsaymış diyorum sadece.İp4 sahibi olanların bence bakmasına bile luzum yok.
 3. Kardeşim teşekkür ederim hemen deniyorum.Emeğine Sağlık
 4. Arkadaşlar cihaz başlıktaki gibi şimdi bana imei ile ilgili uyarı mesajı geldi ne yapabilirim.Cihaz 12.09.2011 de kapanıcak. Yapmam gereken şeyleri sırayla yazarmısınız?
 5. Bu tahmin için zeki olmaya gerek yok tabiki daha geniş ve ince olucaktır.
 6. Neden beyler ben 2g de 62 mb bırakabildim sürekli.Çıkmamasının sebebi telefonda arka planda çalışan işlemlerin yoğun olmasıdır ve bu yüzden telefon ram belleğinizden kullanır.
 7. Hocam camı kırık 8gb cihaza 250 tl ye satan gördüm şimdi:) Apple iPhone 2G 8GB Cep Telefonu 320 TL Sahibinden satılık ikinci el - 56947326 hocam cihaz aynı bunun gibi şarj aleti kablosu kulaklığı var tek eksisi titreşim ve ekrandaki küçücük bir ölü piksel çizgisi.
 8. Cihazdan pek bi beklentim yok fiyat açısından 250 ye bile verebilirim pek önemli değil.Sadece paraya çevirmek istedim zaten dede sayılır artık:)
 9. Arkadaşlar bende eskiden aldığım İphone 2g 16gb var.Cihazın sadece ekranının üst kısmında çok küçük bir ölü piksel çizgisi var kullanımı etkilememekktedir ve titreşim motorunda arıza var telefon titremiyor ekranda ise derin olamyan kılcal çizikler mevcut,arka kapakda ise sticker var fakat arka gri kapak da bayağı çizik var.Cihaz hakkında bu kadar bilgi var. İos 3.1.3 ve Jailbreak mevcuttur.Telefonun bu şekilde fiyatı ne kadardır. Tahminlerinizi alabilirmiyim. Saygılar The@Thing
 10. Kesinlikle biraz saygı.Konuya gelince İpod jailbreak li olmalı cydia ya girip Os sürümünüz 3x ise Appsync 3x , 4x ise AppSync 4x i telefonunuza kurun sonrasında telefonu yeniden başlatın ve indirdiğiniz uygulama dosyasını İtunes a atın
 11. Yüklediğiniz uygulamaları Sbsetting den kapalı konuma getirin sonra sırayla uygulamalarda teker teker açın respring yapın deneyin sizi yavaşlatan uygulamayı bulma şansınız ancak böyle veya restore en kesin çözüm.
 12. Sağolun deniyorum.Paylaşım bir yana zaten İphoneların kulaklıkları beni hiç tatmin etmiyor.Kısacası Telefon kaliteli kulaklık dandik. Saygılar Teşekkürler
 13. Restore yapın hiç uraşmayın düzeltmeye.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.