Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

krmtmac1

Üye
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Non

About krmtmac1

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 11/22/1990
 1. Arkadaşlar merhaba. Benim elime iPad 2 geçti ve versiyonu 9.3.5. Biraz araştırdığımda Jailbreak ya da downgrade işlemlerini göremedim bunun için. Alet çok yavaş çalışıyor, yani baya sıkıntı yaratıyor yavaşlık konusunda. Bu konuda ne yapabilirim? Nasıl bir çözümle biraz daha aktif hale getirebilirim? Çok teşekkürler
 2. Peki hocam bu recovery moddan kurtaramam mı? Yani telefonu kullanabileyim, kalsın iOS 9da.
 3. Upps, konuyu yanlış yere açmışım farketmeden, doğru yere taşınırsa sevinirim.
 4. Arkadaşlar merhaba, bugün telefonumda oluşan bazı sıkıntılar sebebiyle güncelleme yapmak istedim iOS 10'a yükseltmek için bilgsayardan iTunes'e bağladım. Güncelleme yapmaya çalışırken (-1) hatası aldım sürekli, araştırdığımda bu sorunun Windows kurulu bilgisayarlardan kaynaklandığını öğrendim, ben de bunun üzerine Pupa mağazasına gidip oraya Mac bilgisayara bağlayıp güncelleme yapmaya çalıştım fakat yine aynı hatayı verdi. Bu sırada cihaz ilk güncellemeyi denerken hata verdiği için kendini Recovery Mod'a almıştı, ekranda iTunes simgesi ve kablo resmi var. Pupadaki yetkili telefonda değişen olduğu için (ekran değişmişti) ve bu değişirken anakarta zarar verilmiş olabileceğini bu sebeple güncelleme yapamadığını söyledi fakat çok inandırıcı bulmadım. Ama çözüm de bulamıyorum, telefon recovery modda ve iTunes güncellerken/geri yüklerden hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefon: iPhone 5S Düzgün kullanabildiğim versiyon : 9 olması lazım.
 5. Arkadaslar iphoneda macro olusturabilecegim bi cydia tweak yada uygulama var midir? Kaydetsem ve program istedigim anda ayni el hareketkerini otomatik yapsa
 6. Arkadaşlar bugün eski telefonum 4S'i anneme vermek için restore yaptım, mecbur jailbreak yapmamak için ios 9'a yükselttim fakat bi sorun çıktı internette ve apple'in da kendi destek sitesinde gördüğüm üzere grey wifi olayı. Wifiyi açamıyorum hiç bi şekilde. Garantisi olanların direk cihazlarını değiştirmişler. Fakat benim garantim bitti. Kronik bir sorun aslında zorlasam değiştirirler mi cihazı bilmiyorum ama bilmiyorum napacağımı. Garanti değiştirmez ise gidip wifi anteni yada entegresi almalı mıyım? Şimdiden teşekkürler
 7. Hocam sorunu çözdüm, restore ettim telefonu. Konu kilitlenebilir.
 8. Arkadaşlar elimde eski iPhone 4S i buldum, annem için kullanıma hazır hale getirecektim batarya sorunu vardı yeni batarya aldım vs orayı hallettim. Fakat farklı bi sorun var şuan telefon çok fazla dolu 1gb falan boş yer var. Ben telefonu bilgisayara bağlayıp zor bela ios 9 yükledim fakat restore yapmadı. Şimdi telefon açılmıyor daha doğrusu telefon açık ama ekranda elma ve altında yükleme var ilerleme olarak. Telefon açık nerden anlıyorum, bilgisayara bağladığımda iTunes vs hepsi görüyor, restore yapıcam fakat iphone'u bul'u kapatmamızı söylüyor fakat telefondan ekran gelmediği için kapatamıyorum. Bunu nasıl çözebilirim acaba?
 9. Arkadaşlar iOS 8 jailbreak ipad'im var ve ben direk olarak sıfırlamak ve güncellemek istiyorum. Jailbreak kurmayacağım. Bunu direk itunesdan restore ederek yapsam olur mu sıkıntı çıkar mı? Teşekkür ederim.
 10. Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere iPad A1416 cihaza sahibim. Versiyonu 7.1.2. Bunu 8 küsür yapıp jailbreak yapmak istiyorum ama bu modeli hangi jailbreak aracını kullanarak yapmalıyım bilemedim ve sormak istedim?
 11. Arkadaslar activatorda 3g acip kapamayi kisayola almak istiyorum ama 3g ayarlarda yer almiyor lte ve edge var normal olarak. Bunu nasil cozebilirim. 3g ayari nasil gelebilir?
 12. Hocam kesin olarak çözüyorsa bi denemek istiyorum. Önceden çok jbli kullandım fakat şimdi üşeniyorum:) O yüzden pc çözülebilecek bişey diye tahmin ettim ama
 13. PC için PhoneClean uygulamasını buldum ama güncel olarak full bulamıyorum ve eski versiyonu da update hatası veriyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.