Jump to content

uzelyasar

Üye
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

About uzelyasar

 • Birthday 06/03/1990

uzelyasar's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. oldu teşekkür ederim çok saolun ilginiz için sanırım başka bi yol yok fatura olsa daha kolay olurdu
 2. faturası yok telefonun ama müşteri numarası nedir biraz açarmısın ???
 3. merhaba arkadaşlar benim telefonum sim kilitli iphone 4 amerikadan geldi sim kilidini açtırmak istiyorum amerikada bir arkadaşım var onun ne yapması gerekir bu telefonu açtırmak için bi yardımcı olursanız sevinirim
 4. dostum olayı çözdüm facebook oyunlarında da kullanılıyo ayrıca iappcracker kullanmaya başladım şimdi o da kullanılıyor bilgin olsun..
 5. berkay arkadaşım ilgin için teşekkürler olayı çözdüm şu an.. şöyle oluyor benim telefonum ios 5 ıappfree yi sildim şu an ve satın alma işlemi yapmaya çalıştım uyarılar geliyor ve kredi kartı bilgilerim olmadıgı için zaten satın almıyor .. yani iappfree sayesinde alıyomuşum demekki..
 6. tam olarak bilmiyorum nerden bakmalıyım sizce genel ayarlarda var mı
 7. uyumlu degilse ben nasıl alıyorum kredi kartı bilgilerim yok ayrıca uyarı falan da gelmiyor direk başarıyla satın alındı diyor sadece iappfree uygulamasını açamıyorum ama herşeyi alıyorum arkdaslar. biri aydınlatsın bu olayı
 8. arkadaşlar merhaba telefonumda iappfree kurulu temple run gibi oyunlarda altınları direk olarak alıyordum şimdi facebook ile baglantılı bir oyun oynuyorum ismi candy crush saga diye bir oyun bunda da canları falan hepsini alıyorum ama aceba ilerde önüme bir fatura gelirmi ?? apple kimligime baktıgım zaman kredi kartım tanımlı degil sadece adres kısmı dolu ... saygılar..
 9. merhaba arkadaşlar ben dün gece att ye msj attım telefonumu unlock yapmaları için daha sonra bana gelen mailde faturamı faxlamamı istediler ancak faturam olmadıgı için faxlayamıyorum unlock sorguladıgımda ise unlock bekleniyor yazıyor ama anlamadıgım nokta sabah kalktıgımda telefon çekmiyodu şimdi de ugraşıyorum bir türlü çalıstıramıorum geveyi aceba onlar mı bişeler yaptılar bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
 10. merhaba arkadaşlar ben apple storeden bi uygulama satın aldım galiba ondan sonra oldu bu olay şimdi hiç bi uygulama indiremiyorum uygulamayı yükle dedigimde apple şifre mi istiyor yazıyorum giriş yapmak gerekiyor fatura bilgilerini görmek için devama dokunun ve giriş yapın diyor devam deyip giriş yapınca kredi kartı bilgilerini dogrulama yeri çıkıyor kredi kartı bilgilerim dogru zaten ama olmuyor napmalıyım..
 11. yok dostum yapamadım çok sinir oluorum bu push olayına napcam bilmiyorum..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.