Jump to content

atakani

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About atakani

 • Birthday 04/09/1953

atakani's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. hepsini yaptım yine bir sonuç yok..
 2. arkadaşlar iphone açılmıyor itunes'e bağlayın diyor sonra geri yükleme yaparken firmware yüklemeye başlıyor ve hata veriyor hata kodu 16 diye! 2 farklı pcde denedim sonuç aynı çözümü nedir
 3. elimde iphone 5 geçmişini bilmiyorum itunes ekranında takılı kalmış nasıl bu cihazı bu moddan çıkarırım ... itunes takınca bu hatayı veriyor ..hata resimde !
 4. yardım edicek kimse yokmu çok sıkıntı oluyor arkadaşlar... safe mode'a geçtikten sonra bütün düzenlemeler gitti.
 5. arkadaşlar ben bu versiyonu akşam 3g'ye kurdum ama sabah cydia'dan güncelleme yaptıktan sonra ... çoğu özelliği gitti maps'te yer filanda bulmuyor çözümü nedir ?
 6. arkadaşlar benim 3g versiyon 3.1.3 kilitli, hiç bir şey desteklemiyor. bu ne demek yükleyip son versiyon kurayım mı ?
 7. iphone 3g için sbsetting alternatifi yokmu böyle bildirimli olan arkadaşlar...
 8. Hiç kimse boşuna uğraşmasın 1 günden veri uğraşıyorum olmuyor en iyisi ve kısası tekrar versiyon update yapıp başka türlü yedek almak...
 9. ya arkadaşlar yardım edicek kimse yok mu ? AddressBook.sqlitedb dosyasını atmayı başardım ama telefon tekrar eski dosyasına dönüyor ben attığımda nasıl yapıcam kafayı yiycem rehberim yok komple
 10. arkadaşlar ben yedeği çıkarttım rehberi ama sadece 50 kb vcard görüyor nasıl atıcam bunu telefona outlook'ta açmıyor...
 11. arkadaş versiyon 3'e düşürün demesi kolay ama o zaman hiç bir program çalışmıyor nasıl yapıcaz. ... ?
 12. oldumu hocam hiç bir sıkıntı olmazmı dönmemde ! 3.1.3'e ondan sonra tekrar jailbreak yapabilirim dimi ?
 13. Arkadaşlar Abd'den Iphone 3g 16 gb elime 2 gün önce geçti.daha önce wm kullandığım için pek yabancılık çekmedim ... versiyonu (06.15.00) 4.2.1'di elime geldiğinde bende jailbreak ve unlock yaptım fakat telefon çok yavaşladı ben downgrade yapmak istiyorum bu konuda ne kadar arasamda bulamadım üstadlar bana yardımcı olabilirmisiniz ... şimdiden sağolun...birde en iyi 3'lü versiyon hangisidir ?
 14. ya hocam benim cihaz 3g orda yanlış işaretledim... jailbreak yapamıyorum ... versiyon 4.2.1 gerçi çöktü şu anda itunes'e bağlayın diyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.