Jump to content

Yalanalem

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About Yalanalem

 • Birthday 05/03/1980

Yalanalem's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Programı açtığınızda APPLY demeniz ve reseti beklemeniz yeterli olacaktır. Eğer REVERT yazıyorya işlem daha önce yapılmış demektir.
 2. Bir de bunu dener misiniz ? 3 Ayrı yere upload ettim. archive indir archive.rar download - archive.rar download - 2shared https://rapidshare.com/files/1346836105/archive.rar
 3. Yüklü olması birşey değiştirmez. Programın amacı zaten KB971033 yamasını pasifize etmek. Eğer BİLGİSAYARIM - ÖZELLİKLER kısmını açtığınızda en altta windows etkinleştirildi yazısını okuyorsanız ve bilgisayarınızı açtığınızda KOPYA WİNDOWS uyarısı almıyorsanız işlem tamamlanmış demektir.
 4. Hiç bir programı bilmiyorsanız bence hiç bulaşmayın derim Yok ciddi manada gireceğim bu işe gönül koydum derseniz C++ yada VİSUAL BASİC derim. DELPHİ de olabilir.
 5. Haber verme diye birşey söz konusu değil. Normal PTT (mektup dağıtan PTT kargo değil) getiriyor belirttiğiniz adrese. Eğer evde yoksanız yakınınıza teslim ediyorlar. (eşiniz, komşunuz v.s.) Alışveriş yaptıktan sonra size bir takip numarası veriyorlar. Genellikle RR veya RA, RB gibi kodla başlar. O kod ile ..:: PTT Genel Müdürlüğü ::.. adresinden takip edebilirsiniz.
 6. Evet almanyadan geldi tmobile hatlıydı sam ile unlock yaptık tethered li kullanıyordum.
 7. Selamun aleyküm, Şöyle enterasan bir durum ile karşı karşıya kaldım size de bilgi vermek istedim. Ben kafayı yemeden bana durumu açıklarsanız sevinirim Bizim telefon iphone 4 ios 5.1 tethered+SAM unlock idi ve bu akşam yedekleri aldıktan sonra 5.1.1 versiyona güncelledim ve yedekleri yükledim üzerine. Cydia ve SAM olmadığı halde hat sorunsuz çalışıyor. (Hat VODAFONE) Yani telefon şu anda TÜRKİYE ' de satılan unlock hatlı orjinal iphone 4 gibi sorunsuz çalışıyor. Resette attım, kapatıp açtımda bir sorun yok açılıyor ve vodafone sorunsuz. Benim jeailbreak yapmamın bana ne avantajı olacak orayı anlamadım
 8. iOS 5.1.1 custom firmware and unlock for iPhone 4 and iPhone 3G with redsn0w and 0.9.11b4 Ultrasn0w Fixer | TechnPro Arkadaşlar bu sitede iphone 4 ios 5.1.1 sürümler için custom firmware ve unlock olduğunu yazıyor redsnow ile. Konuyla ilgili bilgi almak istedim. Şimdi ben elimdeki iphone 4 ios 5.1 tethered+SAM li unlock cihazı 5.1.1 JB yapıp buradaki gibi unlock yapsam mı yoksa yine sahte site mi
 9. Yukarida işlemi yaptıktan sonra demişsiniz ama yukarda bir işlem yok orayı anlamadım
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.