Jump to content

cemisikli19

Üye
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

About cemisikli19

 • Birthday 02/01/1990

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  5.1

cemisikli19's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. yükledim, tema seçenekleri güzel, ara sıra kilit ekranında mesaj yazarken resping yapıyordu, şimdilik karşılaşmadım umarım düzelmiştir, 7'sine kadar lisansı var, o zamana kadar çıkar heralde crack'lisi, teşekkürler...
 2. biteSMS kullanıyorum ama böyle bir ayar olduğunu bilmiyordum, aTimeTool nasıl bişey acaba?
 3. iyi akşamlar İY takipçileri, aklıma geldi de, acaba istediğim zaman diliminde arayana ve mesaj atana otomatik olarak sms gönderen bir tweek varmı acaba? mesela halısahaya maça gideceğim saat 21-22 arasında gelen çağrı ve mesajlara, benim ayarladığım bir sms otomatik olarak gönderilecek, ?? cevaplarınızı bekliyorum...
 4. şarj'da gözle görülürü bi düşüş var bende, winterboard'ın etkisi galiba, sizde durum nasıl acaba ? ama itiraf etmeliyim ki tema çok güzel..
 5. çok teşekkür ederim, sms timestamp'ı yükleyip ayarlardan yes/no olan yeri açtım, başkada bi ayarı yok heralde, şimdi gösteriyor saati, teşekkürler..
 6. her mesajın kaçta gidip geldiğini hangi tweekle yapıyoruz acaba. cihazım 4S 5.1.1, iphone delivery çalışmıyor dahaca ??
 7. satın aldım ve gayet stabil çalışıyor, veri alışverişte sıkıntı yok, nokia samsung lg ile denedim hem gönderip hem alabiliyorum, ama iphone'den iphone olması için iki taraftada bu programdan olması lazım... 9 TL bişey değil arkadaşlar, elinizdeki telefonun değerini düşünün...
 8. klavyeye türkçe karakterleri ekleyen bir tweek varmı acaba cydia'da, ??
 9. bi yanlışlık olmuş, görmezden gelip konuyla ilgili cevap yazsan memnun olurdum!
 10. iyi akşamlar İY kullanıcıları, iphone 4 kullanısıyım(simkilitli), snowbreeze'de costum yaparak ios 5 i yükledim, (simple mode), sorunsuz şekilde geveyle kullanıyorum ama, cydia açılmıyor, simgesine tıkladığımda açılır gibi olup kapanıyor hemen, 2 kere tekrar restore ettim ama yine olmadı, redsnow'dan just boot yaptım yine olmadı, sizce sorun ne olabilir ??
 11. sırf meraktan telefonumu kapatıp açtım, kilit ekranında 1,5 dakika bekledim ama sinyal gelmedi, şuanda 4 dk'yı dolduruyorum ama yine gelmedi, bunu yazarken 1 dk daha geçti, ama yine gelmedi gevey'den gevey'e fark ediyor demekki..
 12. şuanda 4.3.3 geveyli JB kullanıcısıyım, baktımda ios 5 beta 7 çıkmış, ben şimdi UDİD kaydı yaptırsam, ios 5 beta 7 yi yüklesem geveyle çalışırmı acaba, cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...
 13. ekstreye bak bakalım neden kaynaklanmış...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.