Jump to content

yduru

Üye
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

About yduru

 • Birthday 03/06/1958

yduru's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

12

Reputation

 1. Yazılımdan olduğuna eminim. Çünkü konuşurken sesi kısıyorum ekrandaki barda kısılıyormuş gibi gözüküyor ama ses kısılmıyor. Ayrıca ses seviyesi eskiye göre çok yüksek. Bilgisayarımdaki ipsw dosyasını sildim. yeniden itunes ile dfu modda yedek geri yüklemesiz yükleme yaptım yine olmadı.
 2. Maalesef sorunuma çözüm bulamadım. İç kulaklık olduğunu düşünmüyorum çünkü güncelleme yapmadan önce iş yerimde öğlene kadar telefonla görüşüyordum öğle tatilinde bilgisayardan itunes ile güncelleme yaptım ondan sonra oldu. bu sorundan beri internette araştırma yapıyorum aynı sorunu yaşayanlar var. hatta iç kulaklığı değiştiren ama çözüm olmayan arkadaşlarda var. Ayrıca konuşurken sesi kısıyorum ama ses ekrandaki barda kısılıyor gibi görünüyor ama ses de kısılmıyor bu nedenle yazılımsal olduğuna daha çok inanıyorum. restore yaptım cihazı sıfırladım v.s hepsini denedim. Acaba bilgisayarıma inen ios 7.1 güncelleme dosyasında mı bir problem var, acaba başka yerden indirip mi yüklesem( bu olabilirmi onuda bilmiyorum) ?
 3. aynı sorun bende var ios 7.1 update den sonra oldu siz çözüm bulabildiniz mi?
 4. apple store a giderek yada telefonu çöpe atıp yenisini alarak herkez çözüme ulaşabilir. Buradaki amaç forumda bulunan kişilerin bilgi ve deneyimlerinden yararlanılarak birbirimize yardımcı olmak değilmi? Lütfen bir konu hakkında yorum yaparken bilgimiz dahilinde yorum yapalım. yazmış olmak için birşeyler yazmayalım. post sayısı artınca adminin ödül verdiğini zannetmiyorum.
 5. Merhaba Arkadaşlar iphone 4 ios 7.1 güncelleme sonrası karşı tarafın sesi çok cızırtılı geliyor. açtım kapattım reset attım telefonu sıfırladım düzelmedi. Konuşurken sesi kısıyorum ekrandaki bar da seviye azalıyor ama ses pek fazla kısılmıyor. Kulaklık takıp konuştuğumda ses normal geliyor. Deneyim ve bilginizle yardımlarınızı rica ederim.
 6. kendi bilgimle herşeyi denedim ama olmadı. ben redsnow ile jb yapmamıştım başka birşeyle yapmıştım ama neydi hatırlamıyorum. malum itunes hataları nedeni ile 6.1.2 ye restore de yapamıyorum. kalakaldım. 6.1.3 e geçsem jb olmayacak sanırım. ne yapcam bilemedi.
 7. hemen deniyorum cevap için çok teşekkür ederim
 8. Merhaba akşam üstü şarj bitti ve cihaz kapandı ( iPhone 4) eve gelince şarja taktım şimdi telefonun kendi özellikleri hariç hiçbirşey çalışmıyor tel jb liydi ama sanki hiç jb yapmamışım gibi sadece AppStore a ve tapatalka giriyor . Bu gibi bir durumda ne yapmalıyım. Telefon elimde yardımlarınızı bekliyorum
 9. Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın telefonunda bir telefoncu tarafından yüklenmiş çok güzel bir program var. Ancak ben bu programın yerini i-Fun Box ile bir türlü bulamadım. itunes de programı almıyor/yedeklemiyor. Ben bu programı bu telefondan alıp kendi telefonuma yüklemek istiyorum. Ancak tüm araştırmalarıma rağmen yöntemi bulamadım ve sizlere sormak istedim. Yardımlarınızı rica eder, ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim. Aslında programdan çok bir tür link katalogu gibi bir şey. yani üzerinde çeşitli sayfaların linkleri var hangisine girmek istiyorsanız isteme tıkladığınızda o sayfa açılıyor. ücretsiz yüklenmiş ancak internette bulamıyorum.
 10. arkadaşlar merhaba elimde sim lock sız 4s var baseband ı 2.0.12 jailbreak yapsam sorun yaşarmıyım???
 11. Teşekkür ederim. Ancak sitede bir arkadaşın aşmış olduğu konudan verdiği link ile telefonun simlock olup olmadığını öğrendim ve simlock olmadığını görünce cesaret edip yazılımı güncelledim. Şu anda 3gs cihaz ios 5.1 oldu ve sorunsuz çalışıyor.
 12. Merhaba Arkadaşlar. İphone konusunda yeniyim ve bazı yazılanları anlayamadım. Elimde iphone 3 cihaz var yurt dışından gelme. Model :A1303 Yazılım:4.2.1(8C148a) Model:MC131T Modem Firmware : 05.15.04 Operatör: Turkcell 9.0 Ağ: Turkcell Bu cihaz şu anda Turkcell ile sorunsuz çalışmakta. Yazılımını 5.1 ' e yükseltmek istiyorum. Ancak bazı cihazların yazılım yükseltmeden sonra çalışmadığını yada hat bulamadığını okudum . Bu elimdeki cihaz da böyle bir cihazmıdır? yoksa sorunsuz yazılım yükseltilebilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
 13. Arkadaşlar merhaba kullanılan terimlerden hiç anlamıyorum ben daha önce yine sizlerin yardımı ile jailbreak yapmıştım 4.3 telefonum arızalandığı için şimdi orjinal yazılım yüklü halde geldi ios 5.1 tekrar jailbreak yapmak istiyorum (telefonum turkcell ve genpa kayıtlı crack programlar için yapmam gerekiyor sanırım jailbreak) fakat burada adı geçen terimleri anlamadığım için ne yapmam gerektiğini anlamadım yada hangi jailbreak i yüklemem gerektiğini. Telefonum iphone 4 nelere bakmam nelere dikkat etmem ve hangi versiyon jailbreak yüklemem gerekli?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.