Jump to content

medevil

Üye
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About medevil

 • Birthday 05/04/1985

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

medevil's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Batarya değiştirdim yine aynı.
 2. Hocam anlamadım. Bir kaç defa telefonu sıfırladım ama sonuç yine aynı oldu.
 3. Bataryadan diye orjinal sıfır batarya taktım yine aynı sorun var napcaz. 3-4 saatte şarj bitiyor.
 4. Arkadaşlar 4-5 gündür telefonumun şarjı 1-2 saatte bitiyor. ℅100 doldurup uçak moduna alıyorum akşam sabah kapanmış oluyor. Geri yükleme yaptım sıfırladim yine aynı. İos 10.2 guncelledm. O bu kadar etkilemiş Olabilir mı? Yoksa birden batarya gitmiş olabilir mı? Ne yapmalıyım yardım eder mısınız?
 5. Orjinal şarj kablosu arıyorum.
 6. Sağolun hocam yardımlarınız için. Sata2 bulamadım zaten. kingston v300 120gb aldım.
 7. Benimki sanırım sata 2. Bu durumda sata 3 destekli ssd almamın hiçbir önemi yok sanırım.
 8. Arkadaşlar MacBook Pro (13-inch, Mid 2010) bilgisayarıma ssd almak istiyorum. Fakat kararsızım acaba desteklermi veya tam verimle çalırmı diye. Verimli ve sorunsuz çalışabilecek ssd tavsiye edermisiniz. sata 3 - sata 2 hangisinden almalıyım.
 9. Merhaba arkadaşlar. İphonenumda 4-5 mail hesabım kayıtlı. 2 tanesi ortak mail. Telefona gelen mailleri okuduktan veya sildikten sonra gmail veya hotmail sistemindede aynı işlem gerçekleşiyor. Mail okuduğumda veya sildiğimde mail sisteminden işlem yapmamasını istiyorum.
 10. Sizce bir güncelleme ile bu buluetooth sorunu çözülürmü. Desteklemeyen modellere göre bi düzenleme yapılırmı. Yoksa netten orjinal mac adaptörü alcam söküp değiştircem.
 11. Fakat o ürün türkiyede yok sanırım.
 12. Mac bookpro mid 2010 cihazın bluetooth versiyonundan dolayı bu sistemi kullanamıyorum. Herhangi bir 4.0 adaptör alsam sorun çözülürmü deneyen varmı acaba.
 13. Merhaba arkadaşlar. Dün malumunuz ios 8 çıktı ve güncelledim. Macimde yosemite dp 7.1 mevcut fakat bu devamlılık çağrı yanıtlama ve airdrop bir türlü çalışmadı.
 14. arakdaşlar 3gs telefonum şarjda iken kapandı ve hiçbir şekilde artık açılmıyor. Her yolu denedim çalışmıyor. Bursada bir teknik servise verdim şarj entegresinin yandığını ve şuan ellerinde yedek parça bulunmadığını söyledi. Nerden bulurum yedek parça veya nerde yaptırabilirim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.