Jump to content

volkii

Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About volkii

 • Birthday 01/20/1984

volkii's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Aslında bendeki sıkıntı cihazı pc ye bağladığımda görmüyor yani sanki bağlı değilmiş gibi ne şarj ediyor nede ekranda bir görüntü çıkıyor. Tiny umbrella 4.33.02 yi indirdim cihazı pc ye bağladığımda görmediği için bişi yapamıyorum.Sadece priz üzerinden şarja takılınca açılıor onda da dfu modu açık ve şarjdan çekine kapanıyor.sürekli olarak dfu çıkıyor 2 dk duruyor cihaz kapanıor elma çıkıyor tekrar açılıyor kapanıyor açılıyor ... Cİhazı çektiğimde fişten kapanmasa takıcam pc ye yada pc de okusa yine bişiler yapıcam. İtunes acıkken home+power a basıp bi süre sonra power dan elimi çekip home biraz daha basılı tutunca itunes da görüo cihazı ama bilgiler n/a olarak gözüküyor. restore diyince de hata verio biraz yüklemeye çalıştıktan sonra. kitlendim anlayacağınız versionu düşürsem düzelir mi ? diye birde onu deneyecektim o yüzden sordum.
 2. jb liydi cihaz ilk jb 4.3.3 teydi fakat sorun çıkınca restore ettim gitti jb ondan dolayı sordum ama dediğinizi anladım alt versionun daha önce yüklenmiş ve jb yapılmış olması lazım ona düğşürebilmemiz için ? Doğru anladım inşallah Teşekkür ederim bu arada ilginize.
 3. Arkadaşlar Merhaba , İphone 4 4.3.3 ingiltere cihazı jb'siz bunun versionunu düşürebiliyormuyuz ?? Bir kaç yerle konuştum düşürülmüyor dediler ama bakıyorum herkes düşürüp yükseltebiliyor. Bilgisi olan varsa yardımını rica ederim.. Tşk.
 4. arkadaşlar bunun olmaması için "bitesms" app kullananlar var belirttiğiniz hücresel veri yazısı karşınıza çıkmıyor
 5. Teşekkür ederim. Onuda düşündüm ama tam olarak cihazı bilmediğimden dolayı mantıkla ilerlenmiyor telefon kapandığında sadece şarjla açılıyor apple çıkıyor pin sormadan açılıyor kendisini beklemeye mi alıyor diorum ama işte işin içini bilemediğimden şarjdan çıkartınca bazen kapanma yapıyor ilginç bişiler işte
 6. Tşk ederim inşallah birşeyler buluruz 4.3.4 yeni version için yakında deniyor olmazsa onu bekleyeceğim artık son çare cihazı yollamak ingiltereye..
 7. Söylediğiniz gibi işlemleri yaptım itunes bağlantı ekranı geldi.itunes açtım restore ekranı geldi restore ettim.cihazın elektrikle bağlantısını kestiğim anda direk kapanıyor yada 5 dk açık kalıyor yine kapanıyor. batarya sorunu olabilir mi ? yada simkartsız mı denesem ? tüm yolları denemeye çalışıyorum belki birşeyler bulurum diye
 8. Cihaz zaten itunes üzerinden aktif işte arada bu şekilde hata veriyor cihazı kapatıp açıyorum şarjdayken bu sefer düzeliyor normal şekilde açılıyor cihaz.
 9. Günaydın , reset olayını hemen deneyeceğim.gece tekrar kapanmış sabah kalktığımda kapalıydı %62 olan şarj şuan açılması için şarja taktığımda % 96 olarak gözüküyor şarj etmedim ve cihazı itunes'a bağlayın ekranı geliyor telefonu şarjdan çekince yine kapanıyor reset olayını deniyorum hemen ..
 10. Teşekkür ederim ilginiz için. Hard reset ' in dezavantajı var mı peki ?
 11. Herkese Selamlar , Arkadaşlar iphone 4 ingiltere cihazım var(4.3.3+jb).15-20 gün sorunsuz şekilde kullandıktan sonra bir oyun esnasında cihaz kendiliğinden kapandı.Daha sonra cihazı açmaya çalıştığımda hiçbir şekilde açılmadı.Telefonu şarj ile temas ettiğim anda apple iconu çıktı ve cihaz açıldı.Pin kodu sormadan cihaz tuş kilidindeymiş gibi açıldı.Daha sonra tekrarlamaya başladı günde 2-3 kez kapanmaya başladı.Forumlarda yaptığım araştırmalardan sonra restore etmenin faydası olabileceği ve 4.3.3. versionu ile ilgili bir sorun olabileceği (bazı uygulamalardan dolayı desteklememiş olabilir) bilgilerine ulaştım.Cihaz kapandığında hiçbir şekilde açılmıyor elektrik ile 2 saniye temas ettiği anda apple iconu cıkıyor ve açılıyor. Öncelikle bununla ilgili bir fikriniz varsa konu hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Restore ettim cihazı sıfırladım bakalım sorun yaşayacakmıyım yarına kadar kapanma yapacak mı Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim ..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.