Jump to content

ergo

Üye
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About ergo

 • Birthday 09/13/1980

ergo's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. BB gitmiş derken anlamadım..Birde ios 4.1 e mi ?düşürme mi söylemiştiniz?
 2. daha önce çalışıyordu..tlf ..evet iyi bir servise vermek gerekecek istanbul anadolu yakasında var mı bildiğiniz kadıköy civarında..birde acaba donanım derken ne bozulmuş olabilir..Kaça patlayacak bakalım bu iş..
 3. güzel soru..olmayabilir işteyim evde bakabileceğim bu dediğnize tşk...başka cevap yazabilecek varsa arkadaşlar alabilir miyim?Akşama deneme şansım olacak..
 4. PEKİ neden farklı kodlada hatalar veriyor şuan 21 hatası veriyor...
 5. cevap yazabİlcek olan var mi akadaŞlar gÜnce tutmaya ÇaliŞiyorum
 6. birde arkadaşlar tinyumbrella diye bişey var bununlada bişeyler yaptım hata kodu 1611 oldu sonra 21 oldu sonra sildim onu tekrar başa döndü 21 oldu şimdi
 7. iPhone" adlı iPhone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (-1) hatası veriyor itunes.. TLF 3GS 5.1.1 yüklü forumda aradım bulamadım çözümünü.Sevgili forumdaşlarım lütfen yardım edin..Telefon bugün düştü sonra itunes bağla mesajı geldi restore etmek istediğimde bu hatayı aldım..SHH kaydında anlamıyorum ama onunla ilgili bişey miyardım edecek arkadaşlarıma teşekkür ederim...İyi ki varsınız..
 8. Bicaps.com guzelmis ancak arkadaslar bu ekranda surekli reklam cercesi beyaz renk olarak duruyor meden acaba bilen yard.olabilir mi?
 9. BUbanada lazım mywi 5.0 crack bekliyoruz..Bilenler var mı?
 10. Arkadaşlar 2 haftadır uğraşıyorum yazarken source silmek geldi aklıma sildim kapatıp açtım oldu..Ama iphone tanımama nedeni ne olabilir...Hem usb bellek oalrak kullanma hemde itunes görsün istiyorum...
 11. İphone apt.dmytro.me source'ü ile usb drive çevirdikten sonra flash bellek oluşturdum buraya kadar sıkıntı yok..Ama artık iphone usb bağlayınca itunes açılmıyor.Manuel açıyorum bu seferde ihone görmüyor.Yani sıkıntı iphone bir türlü gösteremedim itunes'a..yardımlarınızı bekliyorum.. usb belleği sıfırladım sildim programıda sildim yine olmadı, şimdi takıp çıkarttığım zaman halen "ÇIKARILABİLİR DİSK" olarak görünüyor ama içi erişilemez görünüyor..Bunu nasıl giderebilir acaba...Yardım eden kafa yoran herkese selam ederim...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.