Jump to content

Program

Üye
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About Program

 • Birthday 10/19/1987

Program's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. anladım sağolasın üstad peki bu güncellemeleri denetle sorununa ne diyeceksiniz varmı bi fikriniz ?
 2. arkadaşlar itunes 11.0.0.163 son sürüm kullanmaktayım. iphone 4 5.1.1 sürümüne sahibim ve telefonumu güncellemek istiyorum fakat itunes tan güncellemeleri denetle dediğimde bana son sürüme sahipsiniz 5.1.1 uyarısı veriyor. aslında benim amacım simlocklu iphone un süresi dolduğundan unlock yaptırdım iPhone IMEI Checker with SIMLock Status & Fast AT&T USA Iphone Unlock Service ! şu siteden imei sorgulattığımda Apple info server is currently down! Please try again in a few minutes! iki gündür bu hatayı alıyorum apple servisleri mi aktif değil yoksa bilgisayarımla alakalı bir durummu var ? çünkü unlock edildiğinden emin olduktan sonra telefonumun basebandıyla birlikte güncelleme yapmak istiyorum gevey illetinden kurtulmak için. Yardım için şimdiden teşekkürler.
 3. Evet görünüyor hepsi ama yedekten geri yükle seçeneği deaktif
 4. arkadaşlar iphone 4 5.1.1 jailbreak sonrası itunes a aktardığım eski yedekleri telefonuma atamıyorum yedekten geri yükle seçeneği çıkmıyor .. ama yedekleme yapabiliyor. yardımcı olurmusunuz ?
 5. sanırım çözüm yok aklıma şu geldi 2 yıl geçti bunun sözleşmesi biteli imei ye unlock yapmaları için mail attım cevabını bekliyorum app store dan açacaklarmış kaç gün geçerse artık o zaman yeni baseband la normal restore ederim teşekkürler.
 6. pardon sorunla 4 - 5 saattir uğraştığımdan herkes benim cihazımı biliyor gibi hissetmişim iphone 4 5.1.1 yüklemeye çalışıyorum yada yükledim aktivasyonu geçemiyorum bu arada orjinal simkartı yok gevey var bende.
 7. arkadaşlar sorunumu kısaca aciklayayim restore etmek için custom fw hazırladım baseband yükselmesin diye. itunes'un hatalarından bir türlü kurtulamadım 3194 .. tiny ile o sorunu geçiyorum bu kez 1600 hatası veriyor ireb ile dfu alıyorum bu kez bilinmeyen hata 11 diyor bunlardan bir türlü kurtulamadım biraz forumu araştırdım ifaith ile geçin dedi ssh kaydımla ifaith programıyla fw nin içine gömdüm ve onunla restore etti diğer customlarla yapamadım fakat şimdi de aktivasyon ekranı geldi jb yapacağım absinthe programı jailbreak butonu deaktif çünkü önce aktivasyonu yapın uyarısı veriyor redsnow jb etmiyor ne install cydia seçeneğinde nede deactive seçeneğinde siyah ekranda hata veriyor "Error! Please perform a clean "slide to power off" and try again." diye.... sorunum bu hiçbirşey çare etmedi acaba baseband mı yükseldi diyorum telefonu normal aktivasyon ekranında açıp tiny e bağlanınca orada hala eski baseband yazılı yardımcı olabilecek varmı ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.