Jump to content

KERO1planet

Üye
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

KERO1planet last won the day on August 28 2016

KERO1planet had the most liked content!

Community Reputation

286 Great!

About KERO1planet

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 07/30/1983

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  8 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad 4
 • Firmware Bilgisi
  12.4
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  istanbul

Contact Methods

 • Website URL
  http://instagram.com/kero1planet

Recent Profile Visitors

1,640 profile views
 1. Üstadlar selam, iOS ve Apple cihaz bilgileri yine eskimiş. Forumda profil kısmında kullandığın cihaz alanında iPhone 8, 8Plus ve X modelleri yok. Ayrıca iOS 11, 11.1 ve 11.1.1 de Yazılım kısmında yok. Bilginize, iyi çalışmalar.
 2. Merhaba arkadaşlar, elimde şifresini bildiğim iTunes yedeğim var. Yedek kendi yedeğim, ama telefonumu sattığım için elimde cihaz yok. Bir program buldum Reincubate nin iphone backup extractor diye. iTunes yedeğini gösteriyorum şifremi soruyor giriyorum foto, mesaj, not tüm yedeklerimi gösteriyor ama pc ye aktarmak için 70 dolar istiyor. Aynı işlemi yapacak bildiğiniz bir yöntem var mı? Yedek iOS 10.0.2 de alındı.
 3. IDM ana penceresini açın, İNDİRMELER > SEÇENEKLER kısmından DOSYA TÜRLERİ sekmesine gelin. Orada son 3 harfli dosya uzantısının yanına bir boşluk bırakıp IPSW uzantısını ekleyin. Bundan sonra ipsw dosyalarını otomatik tanır idm ve indirir.
 4. Gerçekten çok önemli bir güvenlik açığını kapatıyor bu güncelleme. Mesaj, iMessage, Whatsapp vb. sosyal ağ uygulamalarından gelen linkli bir mesaj oluyor, o linke tıkladığınızda saldırgan kaynaktan yönlendirilen bir javascript çalışıyor. Aslında illa mesaj veya mail ile gelen link şart değil, bilmeden bir web sitesi üzerinden de çalıştırabilirsiniz. OS'un bir açığından faydalanan kod sisteminize entegre oluyor, girdiğiniz tüm bilgiler (notlar, kişiler, mail adresleri, kayıtlı şifreler ve ses kayıtları) hepsini açık data hattı buduğu sürece sahibine ispiyonluyor. Şu an jb li iOS 9.3.3 kullanıyo
 5. Arkadaşlar merhaba, iPhone 6 telefonda iOS 9.3.3 jailbreak ile kullanıyorum. Winterboard yüklü ama temalar saat dışında ve ayarlar kısmındaki küçük simgeler dışında etki etmiyor. Arayüzdeki simgeler değişmiyor, bi tek saat ikonu temaya göre değişiyor. Ayeris, Vertu vs denedim. Bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?
 6. 3G UNRESTRICTOR güncellenmedi hala, iOS 9 uyumlu ama 9.3.3 de açıp lte den boyut sınırını kaldırmak istediğim programı eklemeye çalışınca safe mod'a atıyor. Bu 3G, LTE dosya boyutu sınırını kaldıran bildiğiniz başka tweak var mı?
 7. Yeni bir Apple hesabı alıp deneyin, reddit de sorunu böyle çözenler var.
 8. Vallahi hiç denemedim, ben hep 9.3.3 sürümlerle yaptım bu işlemi. Hazır son sürümü destekliyorken bence son sürüme yapın jb yi.
 9. Arkadaşlar 3 farklı cihaza bu işlemi yapmış biri olarak size yardımı olması için yazmak istedim. NOT: BU İŞLEM DAHA ÖNCE JAILBREAK YAPIP DA SERTİFİKA SÜRESİNİ UZATMAK İSTEYENLER İÇİNDİR. 1. Konuyu açan arkadaşımızın verdiği linkteki IPA dosyasını bilgisayarınıza indirin. LINK: http://download.25pp.com/ipa/jailbreak/inv_ent_final_0727.ipa 2. iFunBox uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurun. LINK: http://dl.i-funbox.com/ifunbox_setup.exe?7/8/2015.exe 3.Telefonunuzdaki Cydia ile birlikte kurulan Pangu uygulamasını silin. (CYDIA' yı DEĞİL yanında gelen PP veya PANGU
 10. Hayır dostum, o tarihi belirleyen şey telefonuna yüklediğin sertifika. O kısım elle değiştirilerek değişmez, o sertifikanın geçerliliği Apple server'ından kontrol ediliyor.
 11. Ben arkadaşın anlattığı yöntem ile yaptım. iFile ile de kontrol ettim, tamamdır. 5 günlük süremin yerine artık 27 nisan 2017'ye kadar geçerli yazıyor. Kontrol etmek isteyen arkadaşlar olursa şöyle oluyor; 1. Cydia'dan iFile yükleyin, zaten hemen hemen hepimizde demirbaş olarak yüklüdür. 2. /var/MobileDevice/ProvisioningProfiles kısmına girin. 3. en üstteki 837b ile başlayan dosyaya tıklayın, açılan pencerede "Text Viewer" seçeneğini seçin. 4.Sayfayı aşağı doğru kaydırıp <key>ExpirationDate</key> kısmını bulun. 2017-04-27 yazıyorsa işlem tamamdır. 1 yıllık s
 12. Arkadaşlar merhaba, daha önce "handydialer" kullanıyordum. Ama 1 yıldan fazladır güncelleme gelmemiş ve iOS 9 uyumsuz. Gelen arama ekranına sürgü yerine YES / NO tuşu ekliyordum. Bunu yapabileceğim 9.3.3 uyumlu bir tweak mevcut mu?
 13. Twitter da assistant25pp hesabı bu bilgiyi verdi. "please wait until 27th July for upcoming news,32 bit jailbreak,tool bug,cydia crash etc and tool untethered update" diye twit atmışlar. Hesap şu: @assistant25pp bir konferanstan bahsediyorlar ve o konferansta bilgi verileceği yazılmış.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.