Jump to content

bozkurduz

Üye
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

About bozkurduz

 • Birthday 05/29/1986

bozkurduz's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Facebook artik kişileri senkronize etmiyor mu ? 4S 8.0.2 kullaniyorum.
 2. ne yaptiysam olmadi. exchange kurulumu yaptim şifre yanliş diyor. gmail bunu devre dişi birakti diyorlar. benim şimdi iphone un normal mail uygulamasiyla gmail hesabima gelen mailleri anlik alabileceğim bir yöntem yok mudur ? mailbox, gmail app kullanmadan.
 3. ilk defa gördüğüm bir yükleme şekli. mantığı nedir bunun ?
 4. Whatsapp da artik last seen ( kişinin en son ne zaman girdiği) görülmüyor mu ?
 5. itools var da oradan her düzenlemeyi yapabiliyor muyuz? evet ios6 yükledim
 6. Yüklemez olaydim. silemiyorum da. Faceimdeki tüm kişileri rehbere atti. numarasi olmayanlari bile. tek tek secme gibi bi özellik de sunmadi hepsini atti. silemiyorum da napabilirim.
 7. bir durum güncellemesi paylaştiğinizda anasayfada cikarken mobil ile yaziyor fakat direkt profilinize tiklarsaniz orada paylaşiminizin yaninda facebook iphone ile yaziyor. Böyle bir durum söz konusu. anasayfada haber akişlarinda cikmazken profilde cikmasi garip.
 8. peki bunun geri dönüşü mümkün mü ? jb yaptiktan sonra jb siz kullanmak istiyorum diyip eski orjinal haline getirmek nasl yapiliyor ?
 9. Arkadaşlar ios 5.01 yüklü iphone4 sim kilitsiz. jb yapmak istiyorum bikac sorum vardi. telefonu yedeklememe gerek var mi? applicationlarim silinecek mi yada rehber mesajlar filan silinecek mi? bir de jb yapinca apple store dan uygulamalari yine eskisi gibi (ücretli ve ücretsizleri) indirebilecek miyim ? jb li cihazlara boyle bir kisitlama var mi ?
 10. olmadı. sadece rehberde denedim eşzamanlamayı rehberim gitti. şimdi geri yüklüyorum programlarımı itunes a nasıl aktaracağımı bulamadım
 11. [ATTACH]7612[/ATTACH] bu çıkıyor. herşey silinecek anlamına geliyor bu. bu bilgisayarı yetkilendir dedim bi yedekleme yaptı. ama itunes arşivimde uygulamalarımı göremiyorum filmlerimi göremiyorum. yeni uygulama ya da film müzik yükleyemiyorum.
 12. son iki güncellemeyle değişmedi. bundan sonra değişeceğinden de umudum yok
 13. Push bildirimler gelmiyor, durum guncellemesinde iphone ile yerine mobil ile yaziyor. Bu iki sorun nasıl duzelir, duzelir mi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.