Jump to content

spLum

Üye
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

About spLum

 • Birthday 01/01/1980

spLum's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Gmail ile eşleme yaptığımda serverdaki eski mailleri (1 ay , 1gün, 3 gün vs) eşzamanlıyor ve indiriyor, ancak işyeri mailimle eşzamanlama yapmıyor. işyer mailine mic.exchange ile bağlantı kuruyorum. İş yerime ait mail mail boxa girdiğimde gelen kutusu giden kutusu gibi klasörlerdende sadece gelen kutusunu görüyorum, oda boş. İlginç birşey daha çöp sepetini kontrol ettim şimdi, çöp sepeti dolu, yani eşzamanlama yaptı ama sadece çöp sepetinde
 2. Hayır yükleyemezsin. Yüklersin diyenlerede inanma. 5.1.1 de aldığın yedeği 5.0.1'e yüklemekte sorun olmayabilir ama ios 6 nın yedeğini ios 5'e yükleyemezsin. (en azından şimdilik bu mümkün değil)
 3. IOS 6'da alınıp IOS 5'e geri yüklenmek istenen yedeklerde bu sistem çalışmıyor yanlış hatırlamıyorsam.
 4. ios 6 da aldigim yedegi ios 5'e yukleyebilsem aninda donerim.
 5. ios 6 ile aldığım yedeği ios 5'e geri yüklemenin bir yolu varmıdır?
 6. Telefonum jailbreakli, IOS'in kendi uygulaması için cydia'dan tweak indirip kurmuştum ve sorunsuz çalışıyor. Ama gmail uygulaması için böyle bir tweak göremedim. IOS'in kendi uygulaması için kullandığım tweakte sanırım bu uygulamada bir işe yaramıyor.
 7. Bu uygulamada ekleri telefona nasıl kaydediyoruz? yada indiriyoruz diye sorayım?
 8. spLum

  iOS 6

  tartışmak sanki biraz gereksiz gibi geldi bana. ios'i ve jailbreak'i bir birinden ayrı düşünmemek gerekir bence. 2side birbirini tamamlıyor. sonuçta ios olmasaydı jailbreak olmayacaktı. jailbreak olmasaydı ios'e eklenen onca özellik belkide olmayacaktı.
 9. itunes beni delirtiyor önceden o kadar çok acı tecrübem olduki, yüzünü bile görmek istemiyorum teşekkürler. çok işime yaradı, unutmuştum bu tweaki
 10. bu itools ile telefonaki uygulamaların yerlerini düzenleyemiyorum..sebebini bilen varmı?
 11. sorun aynen başlıkta yazdığı gibi arkadaşlar. absinthe 2.0.1 ile 5.1.1 jb sonrası appstore'dan yüklediğim uygulamaları silemiyorum. uygulamaları silmek için carpıya tıkladığımda telefon kitleniyor ve bir süre sonra respring yapıyor. karışıklık olmasın diye belirteyim cydiadan kurduğum uygulamalar siliniyor. onlarda bir problem yok.
 12. huhh..nerdeydin üstat sen şimdiye kadar teşekkürler. çok faydalı olacaktır bu konu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.