Jump to content

ece_g

Üye
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

About ece_g

 • Birthday 06/08/1993

ece_g's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Herkese çok teşekkür ederim yanıtları için. İlginçtir ki modemi odama alınca 52mbps hıza kadar çıktı. Anlamadığım bir duvar hızı nasıl bu kadar etkileyebiliyor Kaç aydır bu hızla boşuna sürünmüşüm.
 2. Download hızı 1,97 mbps Upload hızı 0,96 mbps Bu hızlar yavaş mıdır? Çünkü fiber internet diye geçiyor ama daha hiç fiberliğini göremedim
 3. Merhaba arkadaşlar. Benim internetim 100gb sınırsız. Bu 100gb internet max 1 haftada bitiyor ve internet hızı düşüyor. Bunu ngellemek için modeme kaç kişi bağlanıyor nasıl görebilirim macbook üzerinden? Ve Şifreyi nasıl değiştirebilirim? Bu işlemleri bilgisayar üzerinden yapabiliyor muyuz? Bilgisayarımı en son Mac OS X Mavericks'e yükseltmiştim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
 4. Arkadaşlar itools indirdim hala görmüyor iphoneu. Ne yapmam gerekiyor Macbook için?
 5. Tamam teşekkür ederim. Umarım güncellemelerle bu durum halledeilir ya
 6. Bu arada kardeşimin yazılımı windows ve dediğinizi denedim ama yine düzelmedi. Hala bulamıyor aygıtı
 7. Ama bütün arşivim itunesda ve itools kullanmayı bilmiyorum. Bu sorun kardeşimin bilgisayarı ve iphoneunda da var.
 8. Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz iTunesun yeni sürümü geçtğimiz ay yayınlandı. Bizde haliyle indirdik fakat hala nasıl eşzamanlama yapacağımı bilmiyorum. Öncelikle kendi cihazımda denedim eşleşmeyi ama aygıtı görmedi bile. Kendi telefonumda bi sorun olduğunu düşündüm fakat kardeşimin iPhonu ile başka bir bilgisayarda yine aygıt bulunamadı. Bunu bilen var mıdır? iTunes 11 de siz nasıl müziklerinizi eşzamanlıyorsunuz?
 9. Çok çok teşekkür ederim bu kadar hızlı cevapladığınız için
 10. Merhaba arkadaşlar. Daha önce macbookumda bir çok problem çıktı. O yüzden sistemi sıfırlamaya karar verdim. İnternette araştırma yaptım. Sistemi açarken alt tuşuna basıp formatlamayı denedim ama malesef herşey yerli yerinde duruyordu. Bana lazım olan sistemi ilk günki gibi bomboş temiz yapmak. Bunu yapabileceğim br kaynak var mıdır veya yardım edebilir misiniz? Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
 11. Yalnız şuan aklıma geldi zaten ne bir cdye nede bir usbye yazabiliyorum zaten. Asıl sorun bu. Şuan gerçekten elim kolum bağlanı :/
 12. Yok onu defalarca denedim ama olmuyor hiç. En iyisi sanırım yedekleyip formatlamak. Bilgisayarı restore ettiğimde tekrar yükler mi müziklerimi resimlerimi vs.?
 13. Yalnız sadece usb de değil bu problem neredeyse bütün klasörlerde var. sanırım izinlerle ilgili problem var araştırdım ama nasıl düzeltilir bilmiyorum :S
 14. Yardımlarınız için çok teşekkürler şuan sistem geri geldi ama diğer problemim hala devam ediyor nedenini çözemedim birde ekran görüntüsü aldım. Dediğim gibi hiçbir klasörü değiştiremiyorum . Klasörde kalem üzerinde çözgi gibi bir işaret çıkıyor. http://i48.tinypic.com/2vvnokm.png ayrıca şuan bu mesajı yazarken her space tuşuna bastığımda sayfa aşağı kayıyor sağ tıklama seçeneği açılmıyor vs. :S Bütün ayarları bozulmuş sanırım. Ayrıca safari kendi kendine kapanıyor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.