Jump to content

batuhan1988

Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About batuhan1988

 • Birthday 10/17/1988

batuhan1988's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Benim anlamadığım, 3. beta çıktı hala mail notification'ı ayarlanmıyor. Ayarını yapıyorum menüden çıkıp girince tekrar bozuluyor. Diğer notificationlarda sıkıntı yok. Sadece mail notification'ı sıkıntılı. Yok mu bunu bildirebileceğimiz biyer? veya developer arkadaşlar bu konu üzerine apple'a feedback veremiyor mu? Cihazımbu so iphone 4. Belkide sadece iphone 4 lerde yapıyordur problemi.
 2. notification ayarlarinda hala bug var. Mailler normalde lock screende gözükmüyor ancak notificationdan ayarladıktan sonra değişiklik yapılmış gibi gözüküyor ama bi üst menüye çıkıp tekrar geri girildiğinde mail ayarları noticifationa kapalı gözüküyor. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir. Cihaz iPhone 4. Beta 1 de fark ettim ama beta 2 de de devam ediyor.
 3. Apple geleneğini bozmayıp 3G den sonra 3GS i getirdiği gibi 4 den sonrada 4S i getirdi bu bence şaşırtıcı bişey değil. Benim kafamı karıştıran, ios5 gelecekken neden 4S geldiği oldu ios5 in çıkacağı duyurulduğunda herkes eylül ekim gibi bir iphone5 modelinin çıkacağını tahmin ediyordu. Sorun şu acaba iphone 5 hazır değildi ve geleneğide bozmamak için böyle bişey mi yaptı? Açıkçası benim beklentim daha büyük bi ekrandan çok. Çözünürlük, 4G, tasarım ve belki 3D. Diceksiniz ki 4G yi ne yapcaksın operatörler bile desteklemiyor. Doğru ama Amerika ve Kanada bu sistemi destekliyor belki her bölgede desteklemesede benim yaşadığım yerde 3G plus desteği yani 22mbit var. Sonuçta beklentilerin altında bi telefon çıktı tabi kime göre iPhone 4 ü olanlara ve son dönemde çıkan samsung htc ve lg sahiplerine göre. Birde bu süreçte ios5 beta kullanmışsanız geriye A5 ile 8mp 1080p kayıt özelliği kalıyor. Bu durumda iPhone 4s e ayırmış olduğum parayı i7 işlemcili Mac air e harcadığım için hiç de pişman değilim(arada baya bi fark ama ikisini birden almak daha kötü tabi). Apple bugün beni şaşırtmasada hala bir umudum var )
 4. Ben developer olmadığım halde ios5 beta 1 de açmış olduğum icloud mail hesabıyla burdan giriş yaptım. @me.com lu mail adresi girince açıldı çok güzel bişey. Bende artık mail trafiğimi me.com a aktarmaya başlicam
 5. Benimde iphone da beta 2 vardı. sabah 4 gibi senin dediğinin aynısı oldu. Arkadaşımında aynısı oldu. Ben beta 3 e yükselttim düzeldi. Tabi restore yapman gerekiyor ama backup almayı unuttum. Backup almayı bi dene oluyorsa bi sıkıntı yoktur. beta3 den sonda da wifiden beta 4 e yükseltirsin zaten bi sıkıntı olmaz. Ama ilerde ios 5 de de bu sorun olursa bu demek oluyorki jailbreakçiler eğer üst sürüm jailbreak çıkmamışsa sürümlerini yükseltmeleri gerekecek yoksa durum çok kötü.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.