Jump to content

BatuhanK

Üye
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About BatuhanK

 • Birthday 11/21/1986

BatuhanK's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. ios 5 için yok doğru ama neredeyse ios 4 aşağısını kabul eden uygulama kalmadı
 2. yeni appstore la birlikte herşeye minimum ios 4 engeli konmuş, ibb trafik bile en az ios4 istiyor, installous la yabancı programların eski sürümlerine erişmek mümkün ama bu tarz yerli programlar yok (ya da installaous üzerinden yöntemini ben bilmiyorum), var mıdır eski sürüm uygulamalara ulaşma yöntemi?
 3. appstore tekrar çalışmaya başladı 3.1.3 lerde
 4. artık yeri bir başka değil işte, eğer apple düzeltmezse appstore artık 2g lerde tamamen iptal olmuş durumda
 5. biri de iBrickr uygulamasını restore işleminden sonra çalıştırıp ilk seçeneği seçince erkanın kırmızıya döneceğini ve sonra düzeleceğini söylemiş, bu programla böyle birşey mümkün müdür?
 6. iphone 2g ekranında numara çevirme ekranını açtığımda 4 5 6 tuşlarının hizasına gelen kısım algılamıyor, tüm işlemlerde o bölgede birkaç mm lik genişlikte tüm satır hizasında algılama yok, ancak ayarlar a touch ayarı eklediğimde ve değişik derecelere getirdiğimde algılanmayan bölge yukarı veya aşağı doğru kayabiliyor, donanımsal bir problemse eğer neden algılamayan bölge bu şekilde değişebiliyor? ayrıca bazı yabancı forumlarda çözüm olarak iç bağlantı kablolarındaki temassızlığa değinilmiş, çok dikkatli olarak takmadıysam da normal hepsini monte edip topladım telefonu, gerçekten böyle bir çözüm imkanı var mıdır?
 7. hayır denemedim, onla çalışabilir tabi ama bu yöntemle çalıştırmanın imkanı yok mudur?
 8. tekrar eski uygulamalar da açılmaz oldu ve 3.1.3 e çevirince çalışmaya başladı
 9. çözünürlük olarak olabilir ama fiziksel olarak 2g en boy olarak daha küçük peki buna bir çözüm yok mudur?
 10. indirirken problem çıkıyor bazen tamamı inmese de indirmiş gibi gösteriyor, ondan da olabiliyor bu sorun
 11. system/library/core services/version.plist in içine girip sürüm bilgisini 3.1.3 7E18 den 4.2.1 8C148a ya çevirdim, daha önce sadece 3.1.3 ü 4.2.1 yaptığımda kurulu uygulamalardan bazılar da açmamaya başlamıştı ama diğer kodu da çevirince 3.1.3 uyumlu uygulamalar ve oyunlarda herhangi bir sorun olmadı, ios 4 gerektiren uygulamalar da ise kurabilmeme rağmen açılmıyor, cihazın gücünden dolayı desem cihaz 3g yle nerdeyse aynı temel özelliklerde, acaba bu durumun ekran çözünürlüğüyle veya boyutuyla mı bir alakası var, malum 2g ler ekran olarak diğerlerinden küçük, yoksa düzenlemek gereken başka dosyalar da mı var?
 12. ios 3.1.3 yüklü iphone da internet tethering i usb den olacak şekilde açtığımda device manager da iphone sürücüsü yüklenemedi olarak gözüküyor, itunes iphone u doğru algılıyor onda herhangi bir sorun yok, tek olarak sürücü aradığımda da bulabildiğim apple mobile device support zaten sürücünün var olduğunu söylüyor, bu sorunu ne şekilde aşabilirim? cihaz whited00r 4.4.1 ios 3.1.3 yüklü iphone 2g, bilgisayar windows 7 home basic 32-bit
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.