Jump to content

quaresmaaa

Üye
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

About quaresmaaa

 • Birthday 07/19/1990

quaresmaaa's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Arkadaşlar şöyle anlatıyım cızırtı değil tam olarakta titreme diyebiliriz şuan farkettim enter tuşundan geliyor titreme sanırım hoparlör tam olarak enter tuşunun altında. Parmağımı tuşun üzerinde tuttuğumda yani sallantısını kestiğimde cızırtı yapmıyor daha 2 günlük cihaz ne yapmalıyım .
 2. Sorun yok demişsiniz ama sanırım Pro kullanıyorsunuz.Forum DH'de Air Pro karşılaştırması yapan bir kişi proda böyle bir sıkıntı olmadığını fakat airda oldugunu yazmış.
 3. Merhabalar herkese Macbook Air'da son ses youtubedan şarkı dinlediğim zaman hoparlörlerden cızırtı geliyor.Cihazdamı bir arıza var tüm Airlar böylemi ? Düzeltme : Arkadaşlar şöyle anlatıyım cızırtı değil tam olarakta titreme diyebiliriz şuan farkettim enter tuşundan geliyor titreme sanırım hoparlör tam olarak enter tuşunun altında. Parmağımı tuşun üzerinde tuttuğumda yani sallantısını kestiğimde cızırtı yapmıyor daha 2 günlük cihaz ne yapmalıyım .
 4. iyi akşamlar herkese iphone5 6.1.4 sürümündeyim jailbreak yapabilirmiyim?
 5. günaydın sorun devam etmekte format atmalımıyım ?
 6. ben cihazı f klavyede kurdum yani Türkçeyi seçerek o yüzdenmi olmuyor acaba ?
 7. denedim hala aynı sorunu yaşıyorum ne yapabilirim
 8. şuanda türkçe qwerty seçili zaten ama yeniden başlattığımda parola kısmında f klavye oluyor yardımını bekliyorum . (Daha 2 gündür Mac kullanıyorum yardım ederken adım adım açıklarsanız sevinirim
 9. İyi akşamlar macbookumun klavyesi Türkçe qwerty-pc olarak seçili olmasına rağmen oturum açılışında parolayı girdiğimde harflerin yeri değişiyor örneğin q yerine f oluyor ama açtıktan sonra klavyede bir sorun olmuyor bunu nasıl çözebilirim . Şimdiden teşekkürler .
 10. Hocam bu uyarıyı aldım nasıl çalıştırabilirim uygulamayı “Wi-Fi Crack” kimliği belirsiz bir geliştiriciden geldiği için açılamıyor.
 11. Ürün kutusunun üstünde Türkiye cihazı olduğunu anlayabileceğimiz kodlar varmı iPhonedaki gibi ?
 12. Ürün yurtdışı cihazı değil 2 yıl Türkiye garantili cihaz ama bazılarında Türkçe karakterler bulunmuyor diye biliyorum .
 13. Herkese iyi günler Sıfır Macbook Air Md231TU/A almayı düşünüyorum internetten, cihazın türkçe klavye olup olmadığını yani üzerinde -ş -i -ö -ç -ğ -ü gibi harflerin klavye üzerinde bulunup bulunmadığını cihazın kutusunu açmadan anlayabilir miyim? (Ürün 2 yıl Türkiye garantilidir.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.