Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

reef1905

Üye
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About reef1905

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 01/01/1976
 1. İlgi ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şu an işteyim ve gece eve geçtiğimde bu yolu deneyecek ve sonucunu yazacağım.
 2. Arkadaşlar kardeşim kullandığı iphone 4'e parola koymuş ve nasıl becerdiyse unutmuş. İnternet ortamında bulduğum çözümlerden bir sonuca ulaşamadım.Bilgisayar bağlantısı ile dfu moda alıp itunes üzerinden halletmeye çalıştığımda " 3194 " hata kodu veriyor. Bunların dışında yapabileceğim bir şey var mı ? İçindekilerin silinmesi vs. önemli değil.Bir şekilde içindeki tüm yazılımı silip telefon modeli için mevcut en son sürümü yüklesem kafi. Anlatım vs. varsa buna dair çok makbule geçecek...
 3. İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Sorun halloldu.
 4. Hiçbir şey yokken dün kendiliğinden edge simgesi kayboldu.Iphone 4 kullanıyorum ve bu simge olmasa da edge modunda arama yapabiliyorum.Fakat işin ilginç tarafı internete girmiyor, ağ hatası veriyor. Ancak 3G etkinleştiğinde internete girebiliyorum. Sorunumu anlatayım diye Turkcell'i aradım, müşteri temsilcisine bağlanma aşamasına geldiğimde " aradığınız numarayı tespit edemediğimizden . . . " diyerek kapanıyor. Başına daha önce böyle bir durum gelen var mı ? Çözüme ilişkin ne yapabilirim ?
 5. Bu açıklamanızda belirttiğiniz hususu bilmiyordum, üç klasör olarak atınca sorunsuz çalıştı. Sizi de uğraştırdım, kusura bakmayın. Gayet güzel oldu, paylaşımınız ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.
 6. Iphone 4, 5.1.1 versiyonu kullanıyorum bende, tarif ettiğiniz şekilde kurdum tekrar çalışmadı.En ufak bir değişiklik olmuyor, sadece bu tema seçili olmasına rağmen.
 7. Bende çalışmadı tema, ayrıca " Library/Iconoclasm/Layouts " yolu bende yok.Acaba " Iconoclasm " dosyasını bu yola atmadığım için mi çalışmadı tema ? İki kere indirdim, birincisinde kendi şehrime göre ayarladım olmadı, ikincisinde olduğu gibi attım yine olmadı.
 8. reef1905

  LS Lunka

  MyLocation tekrar kurdum fakat çalışmıyor bende, sildim, telefonu baştan başlattım ve sizin önerdiğiniz Weathericon'u yükledim.Telefon yeniden başladığında sildiğim halde MyLocation tekrardan çıktı menüde. Şimdi iFunbox ile " MyLocation " arattırıyorum ve şu ana kadar çıkan eşleşmelerin fotosu ekte.Ne yapmam gerekiyor, iyice kafam karıştı. [ATTACH]11100[/ATTACH]
 9. reef1905

  LS Lunka

  Benim cihazım iphone 4 ve MyLocation çalışmadığı için sildim.Benim anlamadığım nem oranı vs. değişirken sıcaklık nasıl oluyor da 32 derece üzerine çıkmıyor ? Eğer sorun bahsettiğiniz gibi MyLocation kaynaklıysa nem vs. nasıl değişiyor, bunlar da güncellemeye MyLocation üzerinden almıyor mu ? Yanlış anlamayın sakın, bilmediğim için kafam bir hayli karıştığı için soruyorum bunları. MyLocation kurmayı deneyeyim yeniden, sonucunu buraya yazarım yeniden.İlginiz ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim.
 10. reef1905

  LS Lunka

  Valla hocam bana sorarsan net şekilde sağlayıcı servisin güncellemesinde sorun var. İki tane farklı temam var, birisi bu, diğeri Pages.İkisinde de sıcaklığın 33 üstü olduğunu, hatta 33 derece olduğunu görmedim açıkçası.Sizlerde durum nasıl ? En azından nem ölçer vs. sağlıklıdır diye düşünerek kullanmaya devam ediyorum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
 11. reef1905

  LS Lunka

  Tema güzel olmasına güzel fakat anlayamadığım bir şey var.Nem oranı vs. devamlı güncelleniyor, bu bakımdan güzel. Fakat ben burada yayınlandığı günden beri indirip kurmuş olmama rağmen daha İstanbul için 33 derece sıcaklık yazdığını görmedim ?! Hani güncellenmiyor, hata var desem değil çünkü dediğim gibi nem vs. değişiyor. Sorun nedir anlamadım, anlayan, bilen varsa bana da anlatırsa sevinirim.
 12. Hocam seni de uğraştırdım ama ben bu temaya ait ne varsa kaldırdım.Hiçbir şekilde verim alamadım, ben de yer kaplamasın diyerekten kaldırdım. Emeklerin için teşekkür ederim. . .
 13. Hocam anlatım ve emeğin için teşekkür ederim. Peki bu işlemi yaptıktan sonra nereye gidersek gidelim işaretlediğimiz yerin durumunu mu bildirecek, yoksa burayı temel alıp bulunduğumuz yere göre bilgi mi verecek ?
 14. Bekliyorum, inşallah hallederim bende.Buradan mı paylaşacaksınız çözümü, başka bölümden mi ?
 15. İlginize çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Bekliyorum hocam konunuzu, umarım çözüme kavuşur. Kolay gelsin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.