Jump to content

impacto

Üye
 • Posts

  287
 • Joined

 • Last visited

About impacto

 • Birthday 01/01/1993

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Firmware Bilgisi
  7.0.4
 • Kullandığınız Operatör
  Avea

impacto's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

14

Reputation

 1. Bende öyle biliyordum ama bakın böyle oluyor.
 2. Çok fotoğraf çeken biri değilim, bugün bir tane fotoğraf üzerinde oynama yapmak istedim herkesin kullandığından dolayı bu retrica aklıma geldi indirdim. Neyse iyi hoş güzel ayarladım fotoğrafı ama film rulosuna kaydet dediğimde ücret istiyor. Para vermekte istemiyorum aynen bunun gibi filtreleri olan (aynı filtreler olabilir hatta) bi uygulama var mı tavsiye edebileceğiniz ?
 3. Evet arkadaşlar garip bir sorunum var. Hangi siteden indirmek istediysem aynısı oldu. Çünkü indirmek istediğim siteler "http://appldnld.apple.com/iOS7.1/031-4787.20140627.ggqmo/iPhone6,2_7.1.2_11D257_Restore.ipsw" adresine yönlendiriyor otomatik olarak, başka bir linkte varmıdır bu sürüm acil lazım ?
 4. Merak ettiğim konu istediğimiz an 3G yi açabilecekmiyiz sadece Edge olarak mı kullanabilicez ?
 5. Bugün iOS 8 e güncelledim cihazı ama mesajlara gelince ses gönderme özelliği yok, birde fotoğraf veya video göndericem diyelim tanıtımda gördüğümüz gibi değil menü eskisi gibi görünüyor. Sadece bende mi böyle yoksa herkeste aynı şekilde mi ? Yada ayarlardan ayarlamak mı gerekiyor ?
 6. iOS 6.1.3 version ve jailbreakliydi. iOS 7.1.2 ye güncelledim DFU mod kullanarak. Jailbreak böyle bir sorun verdi, ayarlardan bütün ayarları sıfırlayıp tekrar denedim yine aynı hatayı verdi.
 7. iPad 4 cihazıma pangu ile jailbreak yapmak istiyorum. Hiç bir sorun olmadan ilerliyorum ama en son cihaz reboot edildikten sonra bilgisayarda pangu "jailbreak failed" yazıyor ve jailbreak olmuyor. Çözümü nedir bunun ?
 8. Herkese iyi akşamlar Sormak istediğim deriden markapark boyner tarzı mağazalarda indirim olduğu zaman mağaza görmesem kaçırabiliyorum. Bunu bildiren bi uygulama var mıdır ? Yani örnek veriyorum uygulamaya girdiğimde mağazaların yanında indirimleri yazıcak.
 9. evet bunu silince kendine geldi. teşekkürler
 10. Fazla olan yani sonradan eklediğim bütün repoları sildim hala aynı.
 11. iLex rat ile restore yaptım version 6.1 herşey tamam ama bigboss dahil repoların içi boş görünüyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim ?
 12. Kaça aldınız acaba ? Birden iPad 4 küçük şarj girişli olan oluyor değil mi ?
 13. Arkadaşımdan iPad alıcam ama kafama takılan bir kaç soru var. Oda tam olarak kaçıncı ipad olduğunu bilmiyor ama alırken iPad 4 dediler. Şarj kısmı lightning şeklinde olduğunda iPad 4 mü oluyor yoksa aynı girişte iPad 4'ten önce veya sonra bir cihaz çıktı mı ? Birde cihaz iPad 4 16 GB sadece wifi özellikli sıfır ve ikinci el fiyatı ne kadar oluyor ?
 14. Attım ama olmadı. Neyse sıfırdan kuruyorum cihazı.
 15. Şimdi iPhone 4S 7.0.4 versionlu telefona jailbreak yaptım. Herşey bitti cydia vardı cydiaya girince son olarak yaptığı yeniden başlatmayı yaptı ama şimdi cydia yok. Ne yapmam lazım ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.