Jump to content

Angedelamort

Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About Angedelamort

 • Birthday 05/30/1992

Angedelamort's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Burda yapılan herşeyi yaptım . En sonunda cmd ekranında yazılar geçti telefondan . Sonra ananas şeklinde bir uygulama geldi ve jailbreak yüklendi . Bu bittikten sonra tekrar elmaya döndü ve i tunes a bağlayın simgesi geldi kafayı yiycem . Yapılacak herşeyi yaptık . Yinede başa dönüyor . I tunes bağlayıncada kullanmak için restore lazım diyor . Ayriyetten tinyumbrealla programındada iphone soru işareti olarak gözüküyor ve hiçbir bilgisi gözükmüyor . Exit recovery deyincede pek etkisi olmuyor .
 2. Elmadan çıktıktan sonra telefon yine açılmadı . Şimdi tekrar jb deniyorum . Edit : daha doğrusu elmadan çıkmadı . Ya elma geliyor yada itunes'a bağlayın simgesi geliyor . Başka yere gidemedim telefon ile .
 3. Evet o soruna hayır diyerek düzelttim . Ama şimdi herşeyi düzgünce yapmama rağmen try again diyor . Nedenini çözemedim . I tunes açıksa kapatıyorum , cihazdada hiçbir işaret yok kapalı demekki ama yinede olmuyor . Bu arada bu sorunu sadece greenpoisonda yaşıyorum . Dün denemelerimde iREB de böyle sorun yaşamadım . Dediklerini yapınca olmuştu . Ama greenpoison olmuyor .
 4. Edit : Programın dediklerini harfiyen yapmama rağmen try again diyor malesef.
 5. Şuan 2. adımda restore olayına kadar yaptım . Restorede 1015 hatasını aldım . Sanırım bunu almam doğal . Şuan jb işlemine başlayacağım .
 6. Program waiting for device diyerek kalıyor . Görmedi cihazı . Seri numarası öğrenmeden versiyon düşürmeyi deneyemezmiyim ?
 7. Cihaz Türkiye'den alınmış . Cihaz hiç açılmadığı için model numarasını yazamam :/
 8. Cihaz 3g bundan eminim . Dediğim gibi benim değil zaten . Tek bildiğim 4,1 den 4,3'e geçerken tıkandığı . Geçememişte olabilir . Nasıl öğrenebilirim ?
 9. Iphonde'dan pek anlamıyorum . Zaten benimde değil . 4,1 den 4,3e geçerken cihaz tıkandı apple resmi kaldı ekranda . Itunes bağlayın diyor . Neler yapmam gerektiğini söylermisiniz ? Dün birşeyler yapmaya çalıştım . Bilmeden . Jb yapmaya falan çalıştım ama hiçbiri doğru değildir heralde . Neler yapmam gerektiğini sıfırdan alabilirmiyim ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.