Jump to content

nosTRa

Üye
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

About nosTRa

 • Birthday 01/01/1980

nosTRa's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. ama stabil değil. denemek isteyen arkadaşların bilgisine...
 2. 6.1.4 den 7.1.1 var iken 7.0.6 ya güncelleme nasıl yapacağız?
 3. 6.1.4 den 7.0.6 ya yükleme nasıl yapabilirim? yükleme yapmak istediğimde (7.0.6 yı gösterip) güncelleme yapmıyor ve hata veriyor.
 4. Yakınlık sensörü çalışmayan telefonumda arama sırasında ekranı kilitleme için calllock tweak vardı fakat iOS 7 için yok sanırsam bunun yerine arama sırasında ekranı kilitleyecek bir tweak var mı ?
 5. Arkadaşlar iphone4 için calllock veya calllockScreen tarzı çalışan tweak var mı?
 6. Arkadaşlar sayfaları dolanmaktan beynim bulandı. Zepphyr ve callock calisiyor mu? Ya da çalışan alternatifleri var mı ? Bilgi verirseniz sevinirim.
 7. Tethered ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Zaten her kilitlenme bir sürü uğraş sonucu geri açmak anlamına geliyor. iphone kullanıp iki de bir justboot için bilgisayarı aramak çok kötü. umuyorum ki diğer untethered sürümlerinde olduğu gibi sorunsuz çalışır. Belki de sorun 5.1 dedir.
 8. 5.1 tethered yüklemeden sonra sürekli kilitlenen, respring yaparken kilitlenen, ekran kilidini açmaya çalışırken kilitlenen, konuşurken kilitlenen telefonumu geri yükleme yaparak kurtuldum. aman eksik kalsın tethered çıkarsa untethered amenna...
 9. bende çabuk bitiyor diye düşünmüştüm ama uçak modunda %19 unda gece bıraktığım iphone sabah %18 de kaldı. Sadece %1 lik fark iyidir
 10. Bu arada bilmeyen arkadaşlara bir not : Semitethered uygulamasını ara sıra kontrol ediniz. "Status OK, Reboot Protected" yazısının çıktığından emin olunuz. Kırmızı uyarı veriyorsa Fix diyerek sorunu çözünüz.
 11. Merhabalar 30 yaşında aple ürünlerini kullanmaya başladım. Milli Eğitim Bakanlığının bir yarışmasında macbook pro 15.4 2 ghz i7 işlemcili kazandım. Bu fiyatlarara değer mi derseniz bana göre değmez ama bağımlılık yapıyor bundan sonra notebook pc zor kullanırım. bi de iphone 4 aldık bunun yüzünden macbook pro için iyi bir kılıf ihtiyacım var zira gözüm gibi bakmak durumundyım.
 12. Merhabalar. yurtdışından getirdiğim factory unlock cihazımı ios5' e güncelledim. Telefon tıkır tıkır çalışıyor ama ne zaman şebeke olmayan bir yere gitsem daha sonra baz istasyonunun yanına gitsemde şebeke yok da kalıyor cihaz. Cihazımda ne jailbreak ne de başka birşey var. ios5 ' e kadar yaptıım tüm güncellemelerde böyle bir sıkıntı olmamıştı ilk defa başıma geliyor... Bilgisi olan arkadaş var ise yardımcı olursa sevinirim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.