Jump to content

psychopaht

Üye
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

About psychopaht

 • Birthday 03/24/1987

psychopaht's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkadaşlar bende yükledim ama artık cydiadan hiç bir şey yükleyemiyorum ve cydiadan hiçbirşey silemiyorum. ne yapmak istesem yani baska birsey silerken veya yüklerken yapılacaklarda önce dashboardx yüklenicek dio oda en basta http forbidden hatası verio yüklenmio ne yapabilrim.. yukarıdaki arkadasın dediği şeyide yapamıoyorum çünkü hiçbirşey silemiyorum cydia harici bu widgetleri ve uygulamayı silebileceğim bir yöntem var mı ?
 2. İyi aksamlar 2 gundur su siriyi ipod touc ima yuklemeye calisiyorum ama ne zman sertifika almak icin siteye safariden girmeye calissam safari bilinmeyen bir hatadan dolayi profilu yukleyemedi diye hata veriyor ne yapabilirim???
 3. arkadaşlar bende yükledim spire ama ne zaman sertifika yüklemeye çalışsam safari bilinmeyen bir hatadan dolayı profili yükleyemedi diye cevap veriyor.. bu sertifikayı yüklemenin baska bir yolu yok mu ???
 4. arkadaşlar bende yükledim spire ama ne zaman sertifika yüklemeye çalışsam safari bilinmeyen bir hatadan dolayı profili yükleyemedi diye cevap veriyor.. bu sertifikayı yüklemenin baska bir yolu yok mu ???
 5. İyi gunler siriyi bugun kurdum ama sertifikayi yuklemek icin adresi yazip girmeye calisinca safari bilinmeyen bir hatadan dolayi profili yukleyemedi diyor ne yapabilirim..???
 6. Arkadaslar sertifikayi yuklemeye calisinca safari bilinmeyen bir hatadan dolayi profili yukleyemedi diye hata veriyor cozumu nedir??
 7. İyi aksamlar* Az once *video sitelerinden dosya indirebilmek icin safari downpluign diye bir eklenti indirdim ama normalde sitede download butonuna basinca direk medya playerdan oynatiyordu bu eklentiyi indirdikten sonra sitede download butonuna bastiktan sonra karsima iki secenek cikmaya basladi. Download / play in media player diye.. download butonuna *basinca indirmeye basliyor ama bu seferde play in media player diyince hic bir sey olmuyor. O yuzden eklentiyi sildim ama simdide sitede downloada tiklayinca hic bir sey olmuyor bos bos bekliyor telefon ne yapabilirim??
 8. indirdiklerimin hepsi tek link onlarda bi sıkıntı yok okulun bilgisyarından da indirdim aynı dosyalarla arkadasın 3gs e de attık onda açıldı sorunsuz bir şekilde.. bende açılmıyor.. çakışan bi cydia uygulaması fln yada ram arttıran bişey var mı bildiğiniz?
 9. yok arkadas torrentten 2-3 farklı yerden indirdim burdaki linklerden indirdim en az 5-6 farklı yerden indirdim yok hepsinde aynı menü açılıyor yükleme ekranında atıyor?
 10. yok arkadas torrentten 2-3 farklı yerden indirdim burdaki linklerden indirdim en az 5-6 farklı yerden indirdim yok hepsinde aynı menü açılıyor yükleme ekranında atıyor?
 11. arkadaslar ipod 4 var bende ama oyunun ara videosundan sonra yükleme ekranında touch the screen yazısı çıkınca oyundan atıyor yok mu çözümünü bilen ??
 12. hadi arkadaşlar ya 24 kişi okumus hiç mi bilen biri yok sabahtan beri ugrasıom bunun için
 13. yok mu yardımcı olacak biri iki kere indirdim 1.1 gb yi açamadım bi türlü ya..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.