Jump to content

atobaba2

Üye
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

About atobaba2

 • Birthday 01/01/1969

atobaba2's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

17

Reputation

 1. Bilgi için teşekkürler. Halihazırda Yosemite+ Clover kullananlar ve macera arayanlar için söylüyorum; DMG dosyasını indirin uygulamalar klasörüne atın. EFI/Clover/Kexts içindeki 10.10 klasörünün 10.11 kopyasını oluşturun. Uygulamalardan indirdiğiniz DMG dosyasını çalıştırın tamamdır. Trim sorunu yaşarsanız terminalden 2-3 komutla hallederiz.
 2. Jailbreak yapmadan Atv 2/3 6.0.2 de plex çalıştırılıyor. http://www.youtube.com/watch?v=E0zPkJS4fC0
 3. örn. Dual boot makineniz varsa ML yüklü bir makineden appleID ile alınan bir ürün Mavericks'de de satın alınanlara geleceği için sıkıntı olmaması lazım.
 4. 20 dk. dışarı çıkmıştım, geldiğimde hackintoshum 10.9.1 olmuş
 5. Bak mesela deki - Bir hackintosh dergisi çıkaralım. Sonuna kadar desteklerim.
 6. Şaka yapıyorsunuz değil mi¿Milyar dolarlık firmayı tanıtmak için stand kurmak. Sizin ekonomiden ve asgari ücretten bihaber olduğunuzu varsayıyorum.
 7. Merhaba; Sorunsuz full çalışan bir hackintosha zaten sahibim. Detaylar imzamda da var. Benim sorum şu: bu makinede mkv filmleri vlc player aracılığıyla sorunsuz izliyorum. Apple Tv alsam kablosuz yada kablolu bu mkv dosyalarını televizyona aktarıp izleyebilir miyim? Sonuçta cihaz 280 TL elimizde patlamasın
 8. Cloverı UEFI olarak değilde chameleon kurar gibi kurarsanız olmayabilir. Ben UEFI olduğundan orjinal mac kullanıcısı gibi istediğimi yapabiliyorum.
 9. #36 da bahsetmiştim olduğunu. Anakartınız UEFI destekliyorsa Clover kurun olsun bitsin.
 10. Hackintosh olayıda tamamdır. Download torrent iwork 09 retail indirip kurdum. Hiçbir şey çalıştırmadan dili ingilizce yaptım. restart sonrası Appstore dan güncellemeleri yaptım. Tekrar dili Türkçe yapıp restart sonrası satın alınanlara gelmişti. Clover UEFI kullandığımı da belirteyim.
 11. App store'dan Hackintoshda indirsek sistem göçer mi? Şu an 10.9 GM kurulu ve app store'a gelmiş.
 12. @KemalALKIN Şimdi indiriyorum. Gece Clover + Retail (esd.dmg usb flash disk) şeklinde hackintosh deneyeceğim. Zaten hali hazırda dp8 sorunsuz çalışıyor. Bakalım clover ile gerçekten retail kurulum yapılabiliyor mu deneyelim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.