Jump to content

hiciv

Üye
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

About hiciv

 • Birthday 03/31/1983

hiciv's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkadaşlar burdan ios5 e geçen varmı bilmiyorum fakat benim telefon göçtü mecburen tekrardan orjinal ios5 yükledim. iş netleşene kadarda kimsenin yüklemesini tavsiye etmiyorum. gül gibi 4.3.3 jb gitti yanında da resimler rehber hepsi yok oldu. 2 ay öncesindeki yedekle geri dönebildim. Bence bu başlığı ilk sayfadan kaldırmalısınız. çünkü benim gibi bir çok kişi sıkıntı yaşayabilir.
 2. gavey nedir bilmiyorum. ama ben iphone'yi yurt dışından aldım, pasaporta işlettim kullanıyorum. dediğin sorunu bende yaşarmıyım?
 3. kardeş ios 5 e geçtikten sonra bilgi verirsen sevinirim kullanımı nasıl yoksa 4.3.3. jb daha mı iyi? ne gibieksiklikler var? ne artıları var?
 4. Öncelikle daha önce soruldu mu bilmiyorum fakat istediğim cevabı bulamadığım için sizden destek istiyorum. şuan kullandığım 4.3.3. jb ve çok memnunum. İos5 e geçsem ne kazanırım? forumda baktım sorun yaşamadan jb'lı ios 5 nasıl yüklerim bir sonuç bulamadım. biri aydınlatabilirse çok sevinirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 5. apptrackr Bunu indirmeyi deneyebilirmisiniz? Primo 2.05 mi acaba?
 6. Arkadaşlar bir sorum daha olacak. İgo crack yemiyor ise o zaman bu israil yada diğer ülkeler için yayınlananlarda mı sahte? yada TR crack yemiyor ise onları indirip map değişikliği yapsak yemez mi? bilgi amaçlı soruyorum. yardımcı olabilecek varmıdır?
 7. primo'nun israil yada diğer ülkeler için ipa'ları mevcut ama onlarda mı sahte acaba?
 8. Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Bir link var fakat premium uyelik istiyor deyebilecek varmıdır? Download iGo_my_way_Europe-v2.0-CRACKED.ipa for free on Filesonic.com yanlış açtıysam admin arkadaşlar düzeltsinler ve kusura bakmasınlar.
 9. arkadaşlar çok teşekkür ederim bu programı buraya yükleyene... 5000 km yol aptım 5 farklı navigasion programı var ama igo görüntü olarak çok iyi hiç bir sorun yaşamadım. sadece radar yada hız kameraları hiç tutmadı o kadar:) primo'yu 4 gözle bekliyorum.
 10. Hata içermiyor resimdeki yerde birden bire transfer iptal oluyor. Bir türlü yedek alamadım. Yine de yardımlarınız için teşekkür ederim
 11. hocam yedek almanın başka yolu yokmu? transfer yaparken bir kaç programı pc ye attı sonra hata verdi. backup yaparken de yine hata veriyor. fishing sync yaparken hata veriyor. resmi ekledim. yardımcı olursan seviniirm.
 12. Çekincem şudur; Eszamanlaniyor çıkıyor ekranda jb olduğu için bir zarar verir mı tlf bilgilerine?
 13. Arkadaşlar telefonum İp 4 4.3.3 jb'li yedek almak istiyorum nasıl yapmalıyım? herhangi bir sorunda yüklenen programları kaybetmek istemiyorum. i tunes üzerinden eşzamanlanınca veriler silinir diye uyardılar. konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.