Jump to content

kurtefem

Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About kurtefem

 • Birthday 02/01/1985

kurtefem's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

11

Reputation

 1. bataryayı değiştirip denedik. Hala bir gelişme yok.
 2. cevap için teşekkür ederim..bence de biraz daha araştırmak lazım. başka görüşleri olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.
 3. merhaba..Benim iphone4 konuşurken bir anda kapandı. Normalde power ya da home tuşuna basınca ya da ikisine birden basılı tutunca ekranda hiçbir hareket yok, ekran kapalı.... Fakat bilgisayara ya da fişe takınca elma simgesi çıkıyor. ama telefon yine açılmıyor. Elma simgesi çıkıp birkaç dakika bekledikten sonra kayboluyor sonra yine çıkıp yine kayboluyor. dfu moda alıp kurtarma yaparsam fotoğraflarım silinecek. fabrika ayarlarına döndürmeden ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.
 4. arkadaşlar çok teşekkür ederim..Özellikle athmosfer arkadaşın dediği şekilde uğraştım..birkaç çeşit gevey taktım çıkardım belki yerine oturmamıştır diye..Sonuç olarak şuan hattımı çalıştırdım..emeğinize sağlık..
 5. yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar...simkart 64 lük..şimdi söylediklerinize göre tekrar deniyorum..mutlu sona ulaşırım inşallah:)
 6. Eyüp Gülmez kardeşim ultrasnow kurulumu ile sonuç alamadım..Athmosfer kardeşim ben ios 5 te tek diş çekim gösmediğini bilmiyordum sayende öğrendim..Peki şimdi telefon açıldıktan sonra gelen ekranda kabul et dedikten sonra ios 5 te de 112 yi arıyor muyuz?...Duruma göre olmazsa dediğin gibi Ultrasnowu silip tekrar deneyeceğim..
 7. Haklısın baseband değişmedi. hala 04.10.01........Bugün 5.1.1 custom firmware yükledim..Cydia dan ultrasnow 5.1.1 yükledim..ayrıca ultrasnow fix de yükledim...Telefon ilk açıldığında o siyah ekran geliyor..Kabul et diyorum ama sonrasında tek diş çekim göstermiyor..Servis yok diyor...Uçak modunu açıp kapattığımda ise aranıyor diyor biraz bekliyor sonra tekrar servis yok diyor..Bu arada athmosfer kardeşim aynı simkart başka bir geveyle çalışıyor..
 8. Geveyde Turkcell hatla çalışıyor. Avea hat takınca çalışmıyor. Kendi çapımda birşeyler yapmaya çalıştım. ama olmadı. custom 5.1.1 geveyde jailbrake ile çalışır mı? Ayrıca baseband değişirse sorun olur mu?
 9. Merhaba arkadaşlar..Telefon 4.3 sürüm ve 04.10.01 ...Telefon geveyli olarak Turkcell hatla kullanıyordum.ama avea taktığımda çalışmadı..Aynı simkartı avea çalışan başka bir telefona taktım çalışıyor.Yani kartta sorun yok. Ben de redsnowla 4.3.3 kurayım dedim.Kurdum ama kurulum sonrası cydia açmaya kalktığımda "preparing filesystem" ekranında donup kalıyor. Telefon özelliklerinde hala 4.3 sürüm yazıyor. Bir de restore yapmayı denedim. Onda da 3194 hatası verdi. Ne yapacağımı şaşırdım. Ne yapmam gerekir.Acilen sizlerin önerilerini bekliyorum.Şu an telefonsuzum..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.