Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

AyhanTACAR

Administrator
 • Content Count

  16,011
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by AyhanTACAR

 1. iOS 13.3; iyileştirmeler, sorun gidermeler ve Ekran Süresi için ek ebeveyn denetimleri ekler. Ekran Süresi Yeni ebeveyn denetimleri çocukların kimleri telefon ve FaceTime ile arayabileceği veya kimlere mesaj gönderebileceği ile ilgili daha fazla iletişim sınırı sağlar Çocuklar için kişiler listesi, ebeveynlerin çocuklarının aygıtında görünen kişileri yönetmesini sağlar Borsa İlgili yazılara veya aynı yayındaki daha fazla yazıya giden bağlantılarla okumayı sürdürün Bu güncelleme sorun gidermeler ve diğer geliştirmeler içerir. Bu güncelleme: Fotoğraflar’da video kısaltırken yeni bir video yaratma Safari’de NFC, USB, ve Lightning FIDO2-uyumlu güvenlik anahtarları için destek ekler Mail’de yeni iletilerin indirilmemesine neden olan sorunları giderir Gmail hesaplarında ileti silmeye engel olan bir sorunu ele alır Exchange hesaplarında iletilerde hatalı karakterlerin görünmesine ve gönderilen iletilerin çoğaltılmasına neden olabilen sorunları çözer Boşluk tuşuna uzun süre basıldıktan sonra imleçin hareket etmesini engelleyebilen bir sorunu çözer Mesajlar ile gönderilen ekran resimlerinin bulanık görünmesine neden olan bir sorunu giderir Ekran resimlerinde kırpmanın veya İşaretleme kullanımının Fotoğraflar’a kaydedilmemesi sorununu çözer Sesli Notlar kayıtlarının diğer ses uygulamalarıyla paylaşılmaması sorununu giderir Telefon uygulamasındaki cevapsız çağrı uyarısının ekrandan silinmemesine sebep olabilen bir sorunu ele alır Hücresel Veri ayarlarını hatalı bir şekilde kapalı olarak gösteren bir sorunu giderir Akıllı Tersine Çevir etkinken Koyu Mod’un kapatılmasını engelleyen bir sorunu giderir Bazı kablosuz şarj aletlerinin olması gerekenden daha yavaş şarj etmesine sebep olan bir sorunu ele alır Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: https://support.apple.com/tr-tr/HT201222
 2. iOS 13.3; iyileştirmeler, sorun gidermeler ve Ekran Süresi için ek ebeveyn denetimleri ekler. Ekran Süresi Yeni ebeveyn denetimleri çocukların kimleri telefon ve FaceTime ile arayabileceği veya kimlere mesaj gönderebileceği ile ilgili daha fazla iletişim sınırı sağlar Çocuklar için kişiler listesi, ebeveynlerin çocuklarının aygıtında görünen kişileri yönetmesini sağlar Borsa İlgili yazılara veya aynı yayındaki daha fazla yazıya giden bağlantılarla okumayı sürdürün Bu güncelleme sorun gidermeler ve diğer geliştirmeler içerir. Bu güncelleme: Fotoğraflar’da video kısaltırken yeni bir video yaratma Safari’de NFC, USB, ve Lightning FIDO2-uyumlu güvenlik anahtarları için destek ekler Mail’de yeni iletilerin indirilmemesine neden olan sorunları giderir Gmail hesaplarında ileti silmeye engel olan bir sorunu ele alır Exchange hesaplarında iletilerde hatalı karakterlerin görünmesine ve gönderilen iletilerin çoğaltılmasına neden olabilen sorunları çözer Boşluk tuşuna uzun süre basıldıktan sonra imleçin hareket etmesini engelleyebilen bir sorunu çözer Mesajlar ile gönderilen ekran resimlerinin bulanık görünmesine neden olan bir sorunu giderir Ekran resimlerinde kırpmanın veya İşaretleme kullanımının Fotoğraflar’a kaydedilmemesi sorununu çözer Sesli Notlar kayıtlarının diğer ses uygulamalarıyla paylaşılmaması sorununu giderir Telefon uygulamasındaki cevapsız çağrı uyarısının ekrandan silinmemesine sebep olabilen bir sorunu ele alır Hücresel Veri ayarlarını hatalı bir şekilde kapalı olarak gösteren bir sorunu giderir Akıllı Tersine Çevir etkinken Koyu Mod’un kapatılmasını engelleyen bir sorunu giderir Bazı kablosuz şarj aletlerinin olması gerekenden daha yavaş şarj etmesine sebep olan bir sorunu ele alır Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: https://support.apple.com/tr-tr/HT201222 View full Haber
 3. Merhaba Wifi veya iTunes (Kablo ile) bagladiginizda sim kart olmadan sifirlamayi bitirebilirsiniz.
 4. Merhaba https://iphoneyardim.net/forum/146-windows-x64/ bu linkten indirmeyi deneyiniz lütfen
 5. Merhaba Turkcell ile iletişime geçmeniz daha faydalı olur sizin için.
 6. Merhaba Eski bir surum derken ?
 7. Merhaba Hucresel ayarlarindan bir bakarmisiniz "ses ve veri" olarak mi secili 4G, 4.5G veya 5G Turkcell ne sunuyor bilmiyorum. Bulundugunuz sehirde ses ve veri destegide olmaya bilir veya bulundugunuz sehirde calismalardan oturu kaynaklaniyor olabilir, tam emin olmak icin Turkcell musteri hizmetleriyle iletisime gecmeniz daha iyi olacaktir sizin icin.. iyi forumlar..
 8. Merhaba En yakin Apple Stora'dan randevu alip sikayetlerinizi soyleseniz onlar daha iyi yardimci olacaklardir. iyi forumlar.
 9. Merhaba Uzun zaman oldu Lion icin boyle bir link buldum bi deneyiniz.. iyi forumlar.
 10. Merhaba @eko1.3 gayet mantıklı bir cevap vermiş. üzgünüz iCloud yedekleme yapmamış ise yapılabilecek birey yok demektir.
 11. Merhaba keremhann OsxAptioFixDrv yerine farkli bir versiyonunu deneyin. Ekran Kartiniz kesin ama wifide olmayacağı icin bosa ugrasmayiniz derim.
 12. Merhaba yedeklemeler genelde üst versiyonda sorunsuz yüklenir.
 13. Aleyküm selam. yeni bir sürüm olduğu için sizden güncelleme istemesi normal. direkt 13.1 indirip kurarak deneyin.
 14. Kalan ekranı ss atarmısınız
 15. Üst mikrofon mu hoparlör mü ? büyük bir ihtimal o zaman batarya değişimi sırasında ya kısa devre yaptırdınız yada kablolar ekran söküp takarken zarar görmüş olabilir. aklımada başka birşey gelmiyor
 16. Merhaba diskleri görmüyor ise büyük bir ihtimal APFS olarak diski oluşturuyorsunuz ama /EFI/EFI/CLOVER/drivers64UEFI/ içine apfs.efi dosyası yoktur Bir kontrol edebilirmisiniz ?
 17. yapışkanlı birşey istersen yarabandı misal ufak bir parça kesip soket üstündeki metal kısmı kaplayacak kadar olsun veya önce denemek istersen bir kapıt parçası ile dene.
 18. Hahaha Bizimde kendi grubumuzda ki esprimiz o şekilde olmuştu 2’li ve 3’lü set üstü ocaklar.
 19. Merhaba Batarya sanırım yan sanayi batarya soketini yerine taktıktan sonra koruyucu ile soket arasına iletken olmayan birşey koyup denermisiniz ?
 20. Aleyküm Selam. twitch.com/iphonedotr izleyebilirsiniz.
 21. Farklı bir sitede size nasıl yapmanız gerektiğini açıklamışlar. Uzun bir zaman biz forum olarak uzaktan yardımlarla çoğu üyemizin sisteminide kurduk ama herşey bir yere kadar. Benim açtığım hackintosh konuları her zaman deneyimli üyeler için kısa bir anlatımdır. Sistemi kurduğumuzu var sayayım, sisteminize 7/24 destek veremeyiz öyle bir ne zamanımız nede bir mecburiyetimiz vardır. Sistem kurulum sorunlarını veya çıkabilecek sorunları sizlerinde araştırması gerekiyor. İngilizce, Türkçe hem makaleler hemde bir sürü blog var. Ne demek istediğimi anlayacağınızı umuyorum, iyi forumlar dilerim.
 22. Merhaba Anladığım kadarı ile (top case) klavyenin bulunduğu üst kısım oluyor. pil şişmesi o kısımda bir zarara sebebiyet vermiş sanırım, klavye tuşlarıda bunun için yerinden çıkmış veya kırılmış olabilir. tam olarak net bişey demek istemiyorum ama ücret talep etmemeleri gerekiyor. Yalnız şöyle bir durumda var eğer klavye top case de olduğu için klavyedeki hasar pilin şişmedi değilde sizden kaynaklanıyor ise kullanıcı hatası diyip sizden ücret talepte edebilirler.
 23. Bilgisayarınızdan fazlalıkları silip veya D ye bazı şeyleri geçici olarak taşıyın. yedekleme klasörünü eski konumuna getirip denermisiniz.
 24. Merhaba Üzücü bir durum ama önce tanıdığın bir iPhone servisine götürmeni tavsiye ederim. Sorularına gelecek olursak evet İMEİ değişir. Fiyat konusunda hiç bir bilgim yok maalesef.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.