Jump to content

AyhanTACAR

Administrator
 • Content Count

  15,985
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Everything posted by AyhanTACAR

 1. Windows için Apple Configurator 2 yoktur. Apple sadece MacOS için Apple Configurator 2 çıkarttı. Apple Configurator Bu da işinize yarar mı bilmem windows 10 desteği yok
 2. Amin cümlemizden inşallah. Deneyin bakalım düzelir belki. neticeyi yazarsanız aynı sorun ile karşılaşanlar için bir rehber olur.
 3. Genel bir ahlak problemi zaten çoğu servisin para kazanmak adına yaptığı sahtekârlıklar.
 4. büyük bir ihtimal donanımsal bir probleminiz var. bir yetkili servise veya Sponsorumuz ceptemarket.com.tr iletişime geçmenizi öneririm.
 5. kesin batarya diyemiyorum sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak akla ilk o geliyor. olurda değiştirmeye kadar verirseniz Orjinal batarya her zaman için iyidir.
 6. Bunu görmedim o zaman sanırım donanımsal bir problem yok ama batarya sorunlu olabilir belki emin olmak için yeni bir batarya ile değişip bakmak gerekir.
 7. Evet doğru ama bu ilerleyen zamanlarda olacak şuan öyle birşey yok diye biliyorum. iOS13 ve sonrasında gelicek bu engelleme.
 8. son sürüme yükseltme imkanınız var ise yükseltin sorun devam ederse eğer Apple Müşteri hizmetlerinden test yapmalarını isteyin belki donanımsal bir problem olabilir.
 9. Ayarlar > Gizlilik > Analiz > Analiz Verileri Kısmına gidip bir bakarmısınız Harf değilde sayı ile başlayan raporlar var mı ?
 10. Merhaba Reset attığını söylediniz batarya testi bu durumda %100 olması biraz garip. Eğer açılıyor ise belli bir zaman kullanma imkanınız var ise Apple müşteri hizmetlerini arayıp onlara uzaktan bit test yapmalarını talep edebilirsiniz.
 11. Merhaba Yok yanlış belirtmediniz sadece eksik olmuştu biraz ama yine bir ekleme yapayım. aile veya arkadaşlarınız hepsi listeleniyor, sadece size önceki gibi davetiye göndermeleri gerekiyor veya sizin onları ekleyip onların onay vermesini beklemeniz gerekiyor. Tek farklılık veya eksiklik önceden “Arkadaş Bul”da farklı bir ID ile oturum açıp bakabiliyorduk şimdi ona izin yok. sanırım bununda sebebi “Arkadaş Bul” 2. Adım güvenliği geçersiz kılıyordu yani farklı ID ile oturum açıldığında listedeki ayğıtları silebiliyordunuz şimdi yapamıyoruz.
 12. Merhaba Yan sanayi bataryadanda olabilir veya donanımsal bir sorunuda olabilir. Deneme yanılma yaparak bataryadan olup olmadığını test edin isterseniz. bir servise götürüp batarya değiştirin.
 13. Merhaba Ufak bir düzeltme yapayım iOS13 de 2 uygulamayı (Arkadaş Bul ve iPhone’u Bul) bir uygulama olarak sunuyorlar kaldırılmadı yani. iOS13 ve macOS15 Catalina’da artık sadece “Bul” adı ile kullanıma sunuldu.
 14. Merhaba 4xxx hataları USB kablo veya USB port yüzünden diye hatırlıyorum. Yinede öncelikle iTunes Güncel mi bakınız akabinde farklı bir kablo ve farklı bir usb port denermisiniz. iyi forumlar.
 15. Cepmarket Hakkında https://t.co/xZnfaUvT9O #iPhoneYardim #Apple #JailBreakiOS12 #iOS12 #iOS13 #JailBreak… https://t.co/09EAjgcoDK

 16. Merhaba sıfırlama işlemini telefon ile kullandığınız Kırgızistan hattı ile yapmaya çalışın. hayır için bayağı geç kaldınız zaten yeni çıkan kanunlara göre son 3 ay içerisinde giriş çıkış yaptığınız kendi pasaportunuz ile yapmanız gerekiyor.
 17. Merhaba şu şekilde ayrıntılı link atayım
 18. Merhaba Eski hesabınız ile oturum açıp oradaki parayı yeni hesabınıza hediye ederek aktarırsınız. Apple Destek ile iletişime geçip daha fazla detay için uygulama veya satın almalar konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz..
 19. Merhaba 1. Sorun olmaz kendi kartınız ile açılır. 2.pil sağlığı konusunda hiç bir değişiklik olmaz. 3. Yedekten yüklementense sıfır kurulumu bitirip uygulamaları kendimiz yükleyiniz. icloud kullanıyor iseniz resimler, not ve sizin yedekleriniz geri gelecektir. ama uygulamaları kendiniz indirmeniz gerekir. 3.a. Yedekten yüklerseniz eğer son yedeklediğiniz gibi olur telefonunuz.
 20. Merhaba Türkcell ile ne işiniz var ki kayıt konusunda ? Pasaportunuz var ise son 3 ay içerisinde giriş çıkış yaptıysanız imei kaydı için ödemenizi yapıp E-Devlet üzerinden kayıt ettiriniz. Benim bildiğim kadarı ile böyle olması gerekiyor.
 21. Merhaba Eğer jb kullanmıyor iseniz telefonu sıfırlayıp iCloud yedeği yüklemeden yeni bir iPhone olarak sıfırlamayı tamamlayıp manuel olarak uygulamaları yükleyip denermisiniz. iyi forumlar.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.