Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

AyhanTACAR

Administrator
 • Content Count

  16,002
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by AyhanTACAR

 1. Merhaba @eko1.3 gayet mantıklı bir cevap vermiş. üzgünüz iCloud yedekleme yapmamış ise yapılabilecek birey yok demektir.
 2. Merhaba keremhann OsxAptioFixDrv yerine farkli bir versiyonunu deneyin. Ekran Kartiniz kesin ama wifide olmayacağı icin bosa ugrasmayiniz derim.
 3. Merhaba yedeklemeler genelde üst versiyonda sorunsuz yüklenir.
 4. Aleyküm selam. yeni bir sürüm olduğu için sizden güncelleme istemesi normal. direkt 13.1 indirip kurarak deneyin.
 5. Kalan ekranı ss atarmısınız
 6. Üst mikrofon mu hoparlör mü ? büyük bir ihtimal o zaman batarya değişimi sırasında ya kısa devre yaptırdınız yada kablolar ekran söküp takarken zarar görmüş olabilir. aklımada başka birşey gelmiyor
 7. Merhaba diskleri görmüyor ise büyük bir ihtimal APFS olarak diski oluşturuyorsunuz ama /EFI/EFI/CLOVER/drivers64UEFI/ içine apfs.efi dosyası yoktur Bir kontrol edebilirmisiniz ?
 8. yapışkanlı birşey istersen yarabandı misal ufak bir parça kesip soket üstündeki metal kısmı kaplayacak kadar olsun veya önce denemek istersen bir kapıt parçası ile dene.
 9. Hahaha Bizimde kendi grubumuzda ki esprimiz o şekilde olmuştu 2’li ve 3’lü set üstü ocaklar.
 10. Merhaba Batarya sanırım yan sanayi batarya soketini yerine taktıktan sonra koruyucu ile soket arasına iletken olmayan birşey koyup denermisiniz ?
 11. Aleyküm Selam. twitch.com/iphonedotr izleyebilirsiniz.
 12. Farklı bir sitede size nasıl yapmanız gerektiğini açıklamışlar. Uzun bir zaman biz forum olarak uzaktan yardımlarla çoğu üyemizin sisteminide kurduk ama herşey bir yere kadar. Benim açtığım hackintosh konuları her zaman deneyimli üyeler için kısa bir anlatımdır. Sistemi kurduğumuzu var sayayım, sisteminize 7/24 destek veremeyiz öyle bir ne zamanımız nede bir mecburiyetimiz vardır. Sistem kurulum sorunlarını veya çıkabilecek sorunları sizlerinde araştırması gerekiyor. İngilizce, Türkçe hem makaleler hemde bir sürü blog var. Ne demek istediğimi anlayacağınızı umuyorum, iyi forumlar dilerim.
 13. Merhaba Anladığım kadarı ile (top case) klavyenin bulunduğu üst kısım oluyor. pil şişmesi o kısımda bir zarara sebebiyet vermiş sanırım, klavye tuşlarıda bunun için yerinden çıkmış veya kırılmış olabilir. tam olarak net bişey demek istemiyorum ama ücret talep etmemeleri gerekiyor. Yalnız şöyle bir durumda var eğer klavye top case de olduğu için klavyedeki hasar pilin şişmedi değilde sizden kaynaklanıyor ise kullanıcı hatası diyip sizden ücret talepte edebilirler.
 14. Bilgisayarınızdan fazlalıkları silip veya D ye bazı şeyleri geçici olarak taşıyın. yedekleme klasörünü eski konumuna getirip denermisiniz.
 15. Merhaba Üzücü bir durum ama önce tanıdığın bir iPhone servisine götürmeni tavsiye ederim. Sorularına gelecek olursak evet İMEİ değişir. Fiyat konusunda hiç bir bilgim yok maalesef.
 16. Merhaba iTunes ile restore ettiyseniz tlfda jailbreakten eser kalmamıştır.
 17. Windows için Apple Configurator 2 yoktur. Apple sadece MacOS için Apple Configurator 2 çıkarttı. Apple Configurator Bu da işinize yarar mı bilmem windows 10 desteği yok
 18. Amin cümlemizden inşallah. Deneyin bakalım düzelir belki. neticeyi yazarsanız aynı sorun ile karşılaşanlar için bir rehber olur.
 19. Genel bir ahlak problemi zaten çoğu servisin para kazanmak adına yaptığı sahtekârlıklar.
 20. büyük bir ihtimal donanımsal bir probleminiz var. bir yetkili servise veya Sponsorumuz ceptemarket.com.tr iletişime geçmenizi öneririm.
 21. kesin batarya diyemiyorum sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak akla ilk o geliyor. olurda değiştirmeye kadar verirseniz Orjinal batarya her zaman için iyidir.
 22. Bunu görmedim o zaman sanırım donanımsal bir problem yok ama batarya sorunlu olabilir belki emin olmak için yeni bir batarya ile değişip bakmak gerekir.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.