Jump to content

Scathe

Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About Scathe

 • Birthday 05/04/1987

Scathe's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Merhaba.Itunesle muzık atarken sorun yaşıyorum. Playlist açtıgımda to add this playlist select song from your library and drag it to can o the left ve bu yazının altında 1 tane cd ve hediye paketi simgesi var yardımcı olabilrmisinz ?
 2. Yorumların ıcın tessekurler.icimi birazda olsa rahatlattin :Dsabaha kadar bırakıyorum pirincte garanti olsun isimiz.
 3. arka tarafına geldi sadece sorun yok diyorsunuz zaten pek fazla gelmedi neyse genede sabaha kadar pirincte kalsın
 4. yav zaten dediğim gibi bana kalsa pirince bile gerek yoktu.Arkasına 10 sanıyelegıne sadece çay dokuldu ve sabah 11den beri kullanıyorum ve hiçbir sorun yok. bu saate kadar olmadıysa sizce bu saatten sonra olabilrmi ?
 5. merhaba arkadaslar diger konumda belirtmiş oldugum gibi cihazımın arka tarafı hafif bir şekilde suyla temas etti.şuan bir üyemizin önerisi sayesinde pirinçe bırakmıs bulunmaktayım.ancak olay sabah saat 11 de gerçekleşmiştir. o saatten bu saate olan olmuşmudur sizce ? şuanda kullanımda hiçbir farklılık yok bu arada.
 6. yalniz sabah 11den bu yana kadar hiç bir sorun yaşamadım:D bundan sonrada yaşarmıyım acaba birde zaten arka tarafını inceledım pek su kacacak bir yeri yok ?
 7. Merhaba arkadaslar bende ıPhone 4 var ve yeni almış sayılırım. Buna bu sabah 11 civarı çay döküldü.Yani tam dökülmedide döküldü gibi olayı anlatayım. oturuyordum.elımdeki çayı masaya doktum kaza ile.ve o panikle elimdeki iphoneyi ters bir şekilde (cam tarafı gökyüzüne bakacak şekilde ) bıraktım.10 sanıye kadar sıvıda kaldı.ama cokda fazla değildi.sabah 11den bu saate kadar kullanımında hiçbir sorun bulamadım.ileriki saatlerde bir sorun oluşurmu ?
 8. Merhaba arkadaskar İphone icin yazilim yazmak istiyorum ama ne yazikki anladigim birtek programlama dili var oda visual basic.bu vb ile iphone yazilim yazmak Mumkunmu ? Mumkunse yardm edeblrmsnz ? Simdiden tessekur ederim
 9. merhaba.arkadaslar iphone microsoft visual basic gibi bir yazılım yüklememız mümkünmüdür ?
 10. Evet dediğim gibi turkcellden aldım telefonu. ilgilendıgınız ıcın teşşekürler güncelleme hakkında biraz bilgi verebilrmisin peki .nasıl yapılıyor vs vs
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.