Jump to content

Zigzavur

Üye
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

About Zigzavur

 • Birthday 01/31/1976

Zigzavur's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. cevap için teşekkürler ama benim anlamadığım benim telefonumun sürümü ıphone 4 bilgilerim. modem firmware 04.10.01 model MC603TU Sürüm 4.3 (8F190) yani beni geri dönmek istiyorum demedim sürümü 5.1.1 e yükseltip sonrasında jb yapmak istiyorum bu şekilde yardımcı olurmusunuz.
 2. öncelikle yardımınız için teşekkürler. telefonum ıphone 4 türkiyeden vodafone faturalı olarak aldım. aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım . cihazı jb li olarak kullanıyorum ama artık çoğu uygulama ve oyun iso 5 ve üzeri istediği için bende 5.1.1 sürümünü yüklemek istiyorum nedeni ise site içersinde ki arkadaşların en sorunsuz sürümün 5.1.1 olduğunu söylemesi sürümü yükselttikten sonra uyumlu jb yi yapmak istiyorum ama hiç yapmadığım için bilgim yok bana yardımcı olursanız çok sevinirim.... SHS kaydım var mı bilmiyorum sizin dediğiniz tinyumbrella programını kullanmayıda bilmiyorum o konuda da ltf yardımcı olun. ıphone 4 bilgilerim. modem firmware 04.10.01 model MC603TU Sürüm 4.3 (8F190) cydia bilgilerim. ıphone 4 (GSM) ios 4.3,cydia 1.1.6 eğer shsh kaydınız yok ise 6.1.2 sürümüne yükseltip jb yapabilirsiniz demişsiniz .... ben cydia açarak baktım doğrumu bilemiyorum ama şunlar yazıyor cydıa en üstünde yeşil yazıyla ..... SHSH : İOS 4.3.5, 5.1.1 , 5.1.1r1 , 6.0.1 , 6.1.2 ama cihazım shsh kayıtlımı bilmiyorum bunlar ne demek onuda bilmiyorum bu şekilde bakılabileceğini duymuştum Tinyumbrella proğramını indirip denemedim o proğramında benim cihaza uyumlu sürümünü yükleyip bakmam mı gerekli teşekkürler.
 3. arkadaşlar bende jb yapılmış bir cihaz mevcut update yaparsam jb aracılığı ile yüklemiş olduğum tüm programlar gider mi? cihaz ilk aldığım gibi duruyor hiç güncelleme yapmadım ben ıphone 4 bu telefona 5.1.1 sürümünü yüklemek istiyorum en iyisi bu dediler jb sorunsuz çalışıyormuş bunda sürümü yükseltince tekrar jb de yapmak istiyorum 5.1.1 uygun jb yide verebilirmisiniz 5.1.1 sürümünüde nasıl yükleyeceğim teşekkürler.
 4. herkeze kolay gelsin ben vShare'den temple run oz indirdim ama bir türlü kurulum yapamadım kurulum başarasız diyor bende sildim şimdi, de yüklenmiyor elinde olan varsa bana verebilirmi teşekkürler.
 5. itunes ile yedekleme yapın demişssiniz ücretli proğram ve oyunlarıda yedekleyebilirmiyim ve nasıl yapacağım acaba teşekkürler.
 6. teşekkürler ama ben becerebilirmiyim sıkıntı o resimli anlatımı falan yokmu ben biraz acemiyim de. birde 5.1.1 sürümü sıkıntısız diyorlar sizin dediğinz sürüm nasıl...
 7. tamam türkiyeden alınma zaten de benim sorularıma cevap alamadım hala yardımcı olacak yok mu acaba....
 8. dediğiniz gibi cydia ya girdim ultrasnow yazdım aramaya 12 tane çıktı UltraSnowCN diye 2 tane UltraSnowCN 1.5 diye 3 tane UltraSnowCN1.6b5 diye 4 tane UltraSnowCN-s diye 2 tane .... bundan sonra ne yapmam gerekli sim kilitlimi değilmi nerden öğrenecerğim ve nasıl... birde benim telefon yurt dışından gelme değil faturalı vadofondan almıştım sim neden kilitli olsun ki. arkadaşın biri mesajıma cevaben şunu yazmış : Bak Şuan İphone 4 için en uygun sürüm 5.1.1 Ben Kullanıyrm Gayet memlunum . shsh Kaydın Varsa Fw Dosyası hazırlayp geciceksn. Fw dosyası hazırlamadan sürüm yüklersen itunesden baseband yükselir simkilit li ise gevey calısmaz. ben shsh ne onu bilmiyorum,fw dosyası hazırla demiş onuda bilmiyorum. yani ben konunun acemisiyim açıklamalı olarak bana yardımcı olursanız sevinirm... sürümü yükseltmek ve jb yi kaybetmek istemiyorum teşekkürler.....
 9. öncelikle kolay gelsin emeği geçen arkadaşlara. benim sorunum şu şekilde ..... elimde ıphone 4 var jb yüklü ama eski sürüm sanırsam arkadaşım yapmıştı bu güne kadar sorunsuz kullanıyordum . ama şimdi çoğu uygulamayı store dan olsun yada vShare olsun yükleyemiyorum son olarak ta face açtığımda yakın bir zamanda face kullanamıyacaksınız sürüm yükseltmeniz gerekiyor diye uyarı alıyorum .... sizden yardım isteğim telefonu sürümünü neye yükseltmem gerekli ve nasıl. yükseltirsem jb gidermi telefondan giderse nasıl bir daha jb yapabilirim. yardımcı olursanız çok sevinirim.... telefonumun sürümü... modem firmware 04.10.01 model MC603TU Sürüm 4.3 (8F190) jb sürümünü bilmiyorum nasıl bakacağımı yazarsanız onada bakarım ... cydia yüklü onun sürümünüde bilmiyorum ....
 10. appsync indir demişsin ama bir sürü çıktı hangi versiyonu indirmem gerekli acaba.
 11. ben müzikleri değil oyunları yedeklemek istiyorum ama ...vShare den yüklediklerimi pc ye yedeklemek sonra istediğimde de tekrar telefona kurmak yani telefonun hafızasını boşa doldurmak istemediğimden...yardımcı olursanız sevinirim...
 12. merhaba arkadaşlar cihazım ıphone 4 sürüm 4.3 (8f1901) sorunun şu telefonuma ınstoulls tan indirmiş olduğum oyunlar ve proğramları pc ye nasıl yedekliyebilirim ve tekrar telefonumdan sildikten sonra telefonuma kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim...şu anda ınstoulls yerine vShare kullanıyorum aynı sorum bu uygulamadan indirdiklerimide pcye nasıl yedeklerim ve telefonumdan sildikten sonra oyunu tekrar pc den telefonuma kurabilirim şimdiden teşekkürler.
 13. teşekkürler deneyip yazacağım...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.