Jump to content

flashmk

Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About flashmk

 • Birthday 10/05/1977

flashmk's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. malesef işe yaramadı başka yapabileceğim bir şey var mı?
 2. kusura bakmayın çok iyi bilmediğim için soruyorum, bu hard+reset yapınca iphone'da bulunan rehber yada fotoğraflar kaybolur mu?
 3. Merhabalar, Iphone'num geçen günde bugünde aynı şeyi yaptı nedenini de bir türlü anlayamadım. Telefonu kapatım açtım ama yine düzelme olmadı, daha sonra kendi kendine düzeldi. Nedeni nedir nasıl düzeliyor onuda bilmiyorum, bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Arayacağım kişiye gelip tıklıyorum sonra arar gibi yapıyor. Sonra bekliyorum bekliyorum ses gelmiyor bir türlü. Bitir diyorum ama bitirmiyor ekran da kalıyor. (ek'te fotolar var) Üstten kapatıyorum tekrara açıyorum ana sayfa geliyor , telefon seçeneğine tıklayınca yine arama bitiriliyor ekranı çıkıyor karşıma. Deli ediyor bu cihaz beni. Lütfen yardımcı olun. Bir fikri olan varmı yada böyle bir olayı yaşayan varsa yardımcı olsun lütfen. Şimdiden teşekkürler.
 4. kusura bakmayın, ben çok iyi bilmiyorum daha detaylı anlatır mısınız. senkronize nasıl yapılır yada ios5 neren ve nasıl yüklenir ve (bb yükselmesin) dediğiniz şey nedir?
 5. İphone ile uğraşırken iCoud bölümüne girdim, "kişiler" ve ""takvimler" kısmını kapattım. Kapatırken "İphone'umdan sil" seçeneğini seçtim. Tabi hiç iyi etmemişim daha sonrasında bir baktımki kişler ve takvimdekiler hepsi silinmiş. Siden ricam mümkünse eğer , bu durumu nasıl düzeltebilirim. Daha önceki bir güne dönüş yapabilir miyim yada rehberi ve takvimleri nasıl eski haline getirebilirim , lütfen yardım edin. Şimdiden Teşekkür ederim.
 6. Merhaba, Çekmiş olduğum videoyu bilgisayarıma kaydedemiyorum. Dosya uzunluğu 1,72 gb olmasından kaynaklımıdır yoksa program yardımıylamı çözmem gerekiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 7. konu hakkında bilgisi olan kimse yok mu acaba???
 8. Yeni İphone 4 kullanıcısıyım, cihaz hakkında çok fazla bilgim yok , yardımcı olabilirseniz sevinirim. Daha önceden fotoğraflara giriş yaptığımda çekmiş olduğum fotoğrafların hepsini toplu halde yada tek tek görebiliyordum. Ne olduysa oldu anlayamadım ve albümler diye bir menü açılıyor , fotoğrafları sadece film rulosu seklinde ve sağında ">" işareti ile birlikte görüntülüyorum. Ama hiçbir şey yapamıyorum ne film rulosu açılıyor ne ">" işaretinin bir fonksiyonu var.Altında da albümler ve yerler diye 2 bölüm var. Fotoğraflarımı ancak kameraya girip en son çekmiş olduğum (altta solda) fotoğrafın üzerine tıklayıp görüntüleyebiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.