Jump to content

sheepshacker

Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About sheepshacker

 • Birthday 10/13/1979

sheepshacker's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkdaslar IntelliScreenX'in pil tüketimi nasıldır? bilgi veren olursa sevinirim.
 2. evet 5.1.1' e yükseltmeden yapıyorum. anladığım kadarı ile once 5.1.1 e yükseltmek gerek, bunun için itunes uzerinden mi yükseltme yapmam gerek?
 3. arkdaşlar telefonum iphone4 ios 5.0.1 (9a405) iki kere denememe ve hiç bir hata mesajı almama rağmen işlem bittikten sonra telefonu açıyorum hala 5.0.1 gözüküyor atladığım bir nokta mı var?
 4. arkadaşlar merhaba 4.3.3 (8J2) FU unteethered jailbreak iphone4 kullanıcısıyım. ios5.0.1 unteethered jb yapacağım. telefonu önce itunes'tan 5.0.1' mi yükseltmem gerek yoksa direk jb yapsam olur mu? Bir diger sorum 5.0.1 jb yaptıktan sonra 5.0.1 shsh kaydı alabilir miyim? Yoksa önce 5.0.1'. e yükseltip sonra shshs kaydı alıp sonra mı jb yapmam gerekiyor? Biraz uzun oldu ama son sorum telefonda herhangi bir şey yedeklememe gerekiyor mu? (rehber, mesaj, fotoğraf veye cydia'dan yukeledim app'ler gibi) Şimdiden cevap verenlere teşekkürler
 5. çok teşekkürler yardımın için hemen işe koyuluyorum:)
 6. Arkadaşlar merhaba, Jailbreak yapılmış iphone4'üm var. Bilgisayarıma format attım fakat format atmadan önce itunes yedeklerini almayı unuttum. Şimdi tekrar bilgisayarımaitunes kuruyorum. Telefonumu bilgisayara bağlayınca Itunes'u açtıktan sonra telefonda herhangi bir uçabilir mi (rehber, resimler, mesajlar vs????) Yoksa direk korkmaadan kullanabilir miyim? Ek olarak tekrar bilgisayara format atmam gereken durumda hangi Itunes klasörlerini yedeklemeliyim??? Şimdiden teşekkürler.
 7. tekrar teşekkürelr iki şekilde de bir müddet kullanacağım dediğiniz gibi sbsettings ile bir cok şeyi bir arada görebilmek mümkün parlaklık vs ile oynayıp bir test edeceğim tekrar
 8. bilgi için ve home tuşu tavsiyesi için teşekkürler sbssettings i kaldırıp bir test sürüşü yapalım o zaman..
 9. Arkadaşlar merhaba iphone4'e (4.3.3) JB yaptım. Fakatsanki JB işleminden sonra telefonumun pil tüketimi arttı gibi, bu gibi bir sorunla karşılaştınız mı? Devamlı home tuşuna 2 kere basarak arkada çalışan uygulamaları kapatıyorum. JB ile yükledigim porogramlardan kaynaklanıyor olabilir mi? Aşağıdaki programlar yüklü: sbssettings anyring mxtube celeste cydelere ifile activator
 10. arkadaşlar problem xilisoft iphone file transfer ile bağlanıp tüm ipod playlistlerini silince kendi kendine düzeldi http://www.iphoneyardim.net/appstore_uygulama_tanitim/29231-xilisoft_iphone_transfer-_software_suite_retail_v4_0_3_0311_full.html
 11. arkadaşlar ek olarak telefonu en son aldıgım back upa restore edersem 4.3.3 e mi restore edecek yoksa 4.3.5'e mi edecek?
 12. Arkadaşlar merhaba iphone4 4.3.3 vers. sahibim redsnow ile jailbreak yaptım. Iphone pcsuite ile telefonuma bağlandım bir video dosyasını mxtube aklasörü altından alıp ipod video listesine ekledim, pc suit ile baktığımda tüm video ve mp3 ler ipod altında görülüyordu. Daha sonra bağlantıyı koparıp telefondan kontrol ettiğimde ipod çalma listelerinin boş olduğunu gördüm. "Itune can not read contents of the iphone. Goto Summary tab in iphone preferences and click restore to restore this iphone to factory settings" Telefonu restore edip fabrika ayarlarına döndürmemi istiyor, restore etmeden itunes'a telefonu tanıtmanın bir yolu var mıdır?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.